B-zboží Lopata na pizzu – 80 cm dlouhá – 20 cm široká

Lopata na pizzu RCPS-800/200 od Royal Catering je určena na profesionální použití v gastronomických zařízeních, jako jsou... více informací »
B-zboží Lopata na pizzu - 80 cm dlouhá - 20 cm široká
1 299 Kč
DO OBCHODU »
Lopata na pizzu RCPS-800/200 od Royal Catering je určena na profesionální použití v gastronomických zařízeních, jako jsou...

Lopata na pizzu RCPS-800/200 od Royal Catering je určena na profesionální použití v gastronomických zařízeních, jako jsou například velké kuchyně, restaurace, pizzerie, rychlá občerstvení a pekárny. Nicméně je vhodná také na soukromé použití při grilování nebo rodinných oslavách. S celkovou délkou 80 cm se s lopatou na pizzu velice snadno zachází. Lopata ještě navíc spolehlivě chrání před popálením při vytahování horkého chleba, nebo pizzy.
Celková délka 80 cm
20 cm průměr plochy lopaty
Ušlechtilá ocel
Hmotnost 0,6 kg
Ochrana proti popálení u trouby
Vysoká stabilita
Snadné čištění
2 cm silná rukojeťOblíbený a akční produkt jde nakoupit přímo tu v oblíbené kategorii zboží z druhé ruky. Podívejte se na akční produkty ve zmiňované kategorii za super ceny! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další kvalitní zboží od značky Royal Catering. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt B-zboží Lopata na pizzu - 80 cm dlouhá - 20 cm široká originál od výrobce Royal Catering máte možnost získat zrovna dneska skutečně levně. Momentálně k dispozici za 1 299 Kč.