B-zboží Krmící automat pro kuřata – 11,5 kg – stupátko 740 g

Spolehlivý krmící automat pro kuřata K pravidelnému a optimálnímu krmení drůbeže ideálně slouží krmící automat pro kuřata... více informací »
B-zboží Krmící automat pro kuřata - 11
Značka: Wiesenfield
1 799 Kč
DO OBCHODU »
Spolehlivý krmící automat pro kuřata K pravidelnému a optimálnímu krmení drůbeže ideálně slouží krmící automat pro kuřata...

Spolehlivý krmící automat pro kuřata K pravidelnému a optimálnímu krmení drůbeže ideálně slouží krmící automat pro kuřata WI-CF-140. Tento automatický podavač krmiva chrání krmivo před kontaminací, divokými ptáky nebo jinými zvířaty a vydává pouze tolik krmiva, kolik kuřata potřebují. Optimalizujte chov drůbeže se zemědělskými potřebami značky Wiesenfield!
praktický design – automatický podavač krmiva se otevírá pomocí stupátka v závislosti na hmotnosti kuřat
odolnost – stabilní a odolné pouzdro z pozinkované oceli
bezpečnost – podnožka z pozinkované oceli zabraňuje uklouznutí kuřat
dostatek prostoru – s velkou kapacitou 11,5 kg vydrží krmivo po dlouhou dobu
hygiena – krmivo zůstává uzavřené a je podáváno pouze v případě potřeby, dávkovač krmiva zabraňuje rozptýlení krmiva
Exkluzivní produkt B-zboží Krmící automat pro kuřata – 11,5 kg – stupátko 740 můžete dostat rovněž tady na stránkách zařazený v sekci zboží z druhé ruky. Nyní můžete koupit ještě další produkty ve zmíněné kategorii ve slevě. Náš sortiment je ale široký, mrkněte také na další kvalitní produkty od výrobce Wiesenfield. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní a levný kus B-zboží Krmící automat pro kuřata - 11,5 kg - stupátko 740 g od známého dodavatele Wiesenfield najdete právě nyní na našich stránkách za super peníze! Akční ceny již od 1 799 Kč.