B-zboží Křížový laser s magnetovým držákem a taškou – 40 m

Křížový laser pomáhá při vyrovnávání stavebních prvků či obkladů a dlažeb Samonivelační křížový laser SBS-LL-25 má... více informací »
B-zboží Křížový laser s magnetovým držákem a taškou - 40 m
2 699 Kč
DO OBCHODU »
Křížový laser pomáhá při vyrovnávání stavebních prvků či obkladů a dlažeb Samonivelační křížový laser SBS-LL-25 má...

Křížový laser pomáhá při vyrovnávání stavebních prvků či obkladů a dlažeb Samonivelační křížový laser SBS-LL-25 má vše, co potřebujete pro přesné zarovnání, značení nebo připevnění. Rovněž nalezne uplatnění na stavbách, při připevňování motivů na fasády a především při interiérových dokončovacích pracích. Zejména při pokládání obkladů a dlažby v kuchyni nebo v koupelně jsou potřeba přesné linie, aby byly dlaždice umístěny rovně a přesně. Laserové linie jsou vždy kolmé a křížový laser se během několika málo sekund sám niveluje. Steinberg Systems, Váš partner pro průmyslové potřeby a měřicí techniku, Vám tímto měřicím zařízením nabízí vysoce kvalitní produkt, který dlouhodobě poskytuje spolehlivé výsledky měření.
mobilní – samonivelační křížový laser s magnetickým držákem a přepravní taškou
velký měřicí rozsah – až do 40 m
přesný – vysoká přesnost měření ±2 mm na 10 m
výdrž – až 20 hodin provozu na baterie
praktický – snadné umístění do horizontální a vertikální polohy
Zcela unikátní produkt B-zboží Křížový laser s magnetovým držákem a taškou – 40 m můžete sehnat bez obtíží tady na našem webu v rubrice zboží z druhé ruky. Nyní můžete získat ještě podobné produkty ze zmíněné sekce za nejnižší cenu!

Tento výjimečný produkt B-zboží Křížový laser s magnetovým držákem a taškou - 40 m od dodavatele se skvělou pověstí Steinberg Systems snadno můžete získat nyní za báječnou cenu. Za bezkonkureční cenu 2 699 Kč.