B-zboží Kotel na vaření piva – 50 L – 3 000 W – 25–100 °C – ušlechtilá ocel – LCD – časovač

Osvěžující chutný nápoj, který si sami připravíte v inovativním varečném kotli od společnosti royal_catering! Pro vlastní... více informací »
B-zboží Kotel na vaření piva - 50 L - 3 000 W - 25–100 °C - ušlechtilá ocel - LCD - časovač
13 990 Kč
DO OBCHODU »
Osvěžující chutný nápoj, který si sami připravíte v inovativním varečném kotli od společnosti royal_catering! Pro vlastní...

Osvěžující chutný nápoj, který si sami připravíte v inovativním varečném kotli od společnosti royal_catering! Pro vlastní přípravu piva již nepotřebujte žádný mistrovský titul, stačí jen kotel na vaření piva RCBM-50N značky Royal Catering! Světlé či tmavé pivo, pšeničné nebo ležák: Pomocí zařízení na vaření piva si můžete zcela individuálně vyrobit pivo dle vlastního receptu nebo vyzkoušet přednastavený program – a zvládnou to i laici.
prostorné – celková kapacita 50 l
jednoduché – režim automatiky a funkce ukládání až 9 receptur – ideální pro začátečníky v oblasti vaření piva
uživatelsky příjemné – LCD displej k nastavení teploty, výkonu a doby vaření

výkonné – s jedním 3 000 W topným článkem ve třech stupních 700 / 1 500 / 3 000 W
pohodlné používání – snadno se rozebírá a je zde použita vysoce kvalitní ušlechtilá ocel
Tento unikátní produkt B-zboží Kotel na vaření je k dostání právě tu v oblíbené sekci zboží z druhé ruky. Nyní můžete najít ještě podobné produkty ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu. To ale není vše, u nás vám nabízíme více! U nás totiž najdete další kvalitní zboží od značky Royal Catering. Najdete je níže na této stránce.

Tento žádaný produkt B-zboží Kotel na vaření piva - 50 L - 3 000 W - 25–100 °C - ušlechtilá ocel - LCD - časovač originál od výrobce Royal Catering k dostání u nás právě ve výprodejové akci! Výhodně za 13 990 Kč.