B-zboží Jeřábová váha – 3 000 kg/500 g

Robustní jeřábová váha do 3000 kg Jeřábová váha SBS-KW-3000ZM značky Steinberg Systems byla vyvinuta speciálně pro průmyslové... více informací »
B-zboží Jeřábová váha - 3 000 kg/500 g
12 990 Kč
DO OBCHODU »
Robustní jeřábová váha do 3000 kg Jeřábová váha SBS-KW-3000ZM značky Steinberg Systems byla vyvinuta speciálně pro průmyslové...

Robustní jeřábová váha do 3000 kg Jeřábová váha SBS-KW-3000ZM značky Steinberg Systems byla vyvinuta speciálně pro průmyslové použití a je tím správným nástrojem, který vám poskytne aktivní podporu při vaší každodenní práci. Tato jeřábová váha je vhodná především na použití v oblasti průmyslu a řemesel. Přesvědčí svou robustní konstrukcí a vysoce kvalitním LCD displejem. Využijte možnosti univerzálního použití této jeřábové váhy a doplňte si své vybavení. Tento model je zárukou flexibility a výkonu. Vaše výhody: vynikající kvalita vážení a prvotřídní zákaznický servis.
síla – vysoká nosnost do 3 000 kg
viditelnost – velký LCD displej s číslicemi vysokými 18 mm
přesnost – odchylka max. 0,5/1 kg
stabilita – pouzdro z tlakově litého hliníku, hák z legované oceli
uživatelsky přívětivý design – jednoduchý výběr funkcí a jednotek, dálkové ovládání Ve slevě tento produkt máte možnost sehnat jednoduše tady na našich stránkách v populární kategorii zboží z druhé ruky. Podívejte se na zlevněné zboží z této populární sekce z pohodlí domova!

Unikátní výrobek B-zboží Jeřábová váha - 3 000 kg/500 g od spolehlivého výrobce Steinberg Systems máte možnost získat ještě dnes téměř zdarma! Produkt koupíte teď u nás za 12 990 Kč.