B-zboží Infračervený terasový ohřívač – 2 000 W

Praktický infračervený terasový ohřívač značky Uniprodo Když teploty na terase restaurace nebo kavárny poklesnou, infračervený... více informací »
B-zboží Infračervený terasový ohřívač - 2 000 W
Značka: Uniprodo
1 599 Kč
DO OBCHODU »
Praktický infračervený terasový ohřívač značky Uniprodo Když teploty na terase restaurace nebo kavárny poklesnou, infračervený...

Praktický infračervený terasový ohřívač značky Uniprodo Když teploty na terase restaurace nebo kavárny poklesnou, infračervený ohřívač terasy se postará o teplo, které vám a vašim hostům umožní vychutnávat si příjemné okamžiky o něco déle. Ohřívač vykouzlí pohodovou atmosféru a promění setkání s přáteli a posezení u drinků v nezapomenutelný zážitek.
výkon – infračervené topné těleso rychle zajistí požadovanou teplotu
efektivita – rovnoměrné vytváření tepla při 2 000 W
flexibilita – úhel paprsku lze upravit v závislosti na prostředí
příslušenství – včetně závěsných prvků pro montáž na zeď
robustnost – hliníková konstrukce s ochranní třídou IP34 je vhodná i pro kryté venkovní prostoryAkční a ve slevě produkt je k sehnání právě teď tady a teď na našem webu v populární rubrice zboží z druhé ruky. Podívejte se na ještě ostatní produkty z této populární rubriky ve výprodejové akci! Přední dodavatel Uniprodo pro své zákazníky nabízí špičkové výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Povedený produkt B-zboží Infračervený terasový ohřívač - 2 000 W od společnosti s dlouholetou tradicí Uniprodo seženete zrovna dneska ve slevě. Produkt momentálně prodáváme za 1 599 Kč.