B-zboží Indukční varná deska – 26 cm – 40 až 100 °C

Rychlé a jednoduché vaření na mobilní indukční varné desce od společnosti Royal Catering Na indukční varné desce RCIC-1000P9... více informací »
B-zboží Indukční varná deska - 26 cm - 40 až 100 °C
1 999 Kč
DO OBCHODU »
Rychlé a jednoduché vaření na mobilní indukční varné desce od společnosti Royal Catering Na indukční varné desce RCIC-1000P9...

Rychlé a jednoduché vaření na mobilní indukční varné desce od společnosti Royal Catering Na indukční varné desce RCIC-1000P9 můžete vařit rychle, jednoduše a bezpečně. U indukčních vařičů se pod varnou plochou nachází cívka, kterou protéká proud, a která vytváří magnetické střídavé pole. Tak se zahřívají pouze hrnce a pánve, varná deska indukce však zůstává studená. Díky svým mobilním vlastnostem se tento vařič skvěle hodí na kempování, do mobilních občerstvení nebo jako vhodné rozšíření plochy na vaření do vaší domácí kuchyně. Varná plocha indukční desky je vyrobena se sklo-keramiky a má průměr 26 cm. Může se zde používat kuchyňské nádobí s průměrem dna od 12 do 26 cm.
univerzální – pro různé způsoby pomalého vaření díky teplotnímu rozsahu od 40 do 100°C
kompatibilní – s kuchyňským nádobím určeným na indukční varné desky až do průměru dna 26 cm
intuitivní – díky spínacím tlačítkům teploty a výkonu
snadné na údržbu – ušlechtilá ocel a sklo-keramika se snadno čistí a jsou velice odolné
bezpečné – díky indukci a integrované ochraně proti přehřátí

Nejprodávanější kus B-zboží Indukční varná deska - 26 cm - 40 až 100 °C od společnosti se zárukou kvality Royal Catering máte možnost koupit právě teď v naší nabídce za super cenu! Produkt koupíte teď u nás za 1 999 Kč.