B-zboží Indukční hrnec 59 l

Indukční hrnec 59 l Indukční hrnec RCST-58E3-S s extra velkým objemem 59 litrů a tepelnou izolací je vysoce kvalitním vybavením do... více informací »
B-zboží Indukční hrnec 59 l
3 599 Kč
DO OBCHODU »
Indukční hrnec 59 l Indukční hrnec RCST-58E3-S s extra velkým objemem 59 litrů a tepelnou izolací je vysoce kvalitním vybavením do...

Indukční hrnec 59 l Indukční hrnec RCST-58E3-S s extra velkým objemem 59 litrů a tepelnou izolací je vysoce kvalitním vybavením do každé kuchyně. Hrnec nabízí možnost přípravy velkého množství pokrmů, a to jak ve velkokapacitních kuchyních, tak i jako mobilní řešení na akcích pod širým nebem. Poklice, která je součástí dodávky, udržuje pokrmy teplé a čerstvé. Hrnec je vhodný na elektrické a plynové sporáky, ceranové sklokeramické desky, halogenové a indukční sporáky. Ať se jedná o profesionální použití v restauracích, barech, jídelnách nebo o běžné vaření u Vás doma, u společnosti Royal Catering naleznete prvotřídní hrnce pro použití v oblasti gastronomie.
univerzálně použitelný – vhodný na indukční sporáky, ceranové sklokeramické desky, elektrické a plynové sporáky a na halogenové sporáky.
vysoce kvalitní ušlechtilá ocel – má dlouhou životnost a je velice hygienická
extra velký objem 59 litrů
díky rovnoměrnému rozvodu tepla třívrstvého dna ušetříte náklady i čas
díky rovnoměrnému rozvodu tepla třívrstvého dna ušetříte náklady i čas
Hodně žádaný kus B-zboží Indukční hrnec 59 l lze koupit aktuálně tu na našich stránkách v sekci zboží z druhé ruky! Nyní můžete získat parádní produkty z naší kategorie ve slevě! Tato značka Royal Catering nabízí špičkové zboží ! A to je teprve začátek.

Nejprodávanější produkt B-zboží Indukční hrnec 59 l od výrobce Royal Catering seženete teď za příznivou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 3 599 Kč.