B-zboží Indukční hrnec 17 l

Indukční hrnec 17 l Indukční hrnec RCST-17E3 s objemem 17 litrů a tepelnou izolací je vysoce kvalitním vybavením do každé... více informací »
B-zboží Indukční hrnec 17 l
1 899 Kč
DO OBCHODU »
Indukční hrnec 17 l Indukční hrnec RCST-17E3 s objemem 17 litrů a tepelnou izolací je vysoce kvalitním vybavením do každé...

Indukční hrnec 17 l Indukční hrnec RCST-17E3 s objemem 17 litrů a tepelnou izolací je vysoce kvalitním vybavením do každé kuchyně. Hrnec nabízí možnost přípravy velkého množství pokrmů, a to jak ve velkokapacitních kuchyních, tak i jako mobilní řešení na akcích pod širým nebem. Poklice, která je součástí dodávky, udržuje pokrmy teplé a čerstvé. Hrnec je vhodný na elektrické a plynové sporáky, ceranové sklokeramické desky, halogenové a indukční sporáky. Ať se jedná o profesionální použití v restauracích, barech, jídelnách nebo o běžné vaření u Vás doma, u společnosti Royal Catering naleznete prvotřídní hrnce pro použití v oblasti gastronomie.
univerzálně použitelný – vhodný na indukční sporáky, ceranové sklokeramické desky, elektrické a plynové sporáky a na halogenové sporáky.
vysoce kvalitní ušlechtilá ocel – má dlouhou životnost a je velice hygienická
velký objem 17 litrů
úchyty, o které se nespálíte – ochrana před žárem a popáleninami
díky rovnoměrnému rozvodu tepla třívrstvého dna ušetříte náklady i časTento velmi oblíbený produkt máte možnost nakoupit bezstarostně tady na našem webu ve známé rubrice zboží z druhé ruky. Máme pro vás unikátní produkty z této populární rubriky za zcela nejnižší cenu! Tato značka Royal Catering pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Oblíbený produkt B-zboží Indukční hrnec 17 l od výrobce s mnohaletou tradicí Royal Catering jednoduše získáte online za super peníze! V současnosti pořídíte za cenu 1 899 Kč.