B-zboží Hřebenový zvedák – 5 000 kg

Hřebenový zvedák s nízkým a vysokým uchycením břemene S hřebenovým zvedákem získáváte jednoduché a efektivní zvedací... více informací »
B-zboží Hřebenový zvedák - 5 000 kg
Značka: MSW
6 799 Kč
DO OBCHODU »
Hřebenový zvedák s nízkým a vysokým uchycením břemene S hřebenovým zvedákem získáváte jednoduché a efektivní zvedací...

Hřebenový zvedák s nízkým a vysokým uchycením břemene S hřebenovým zvedákem získáváte jednoduché a efektivní zvedací zařízení pro bezpečné zvedání břemen. Zatížení přitom může působit na hlavu nebo na dráp přístroje. Díky tomu je toto autonářadí mimořádně flexibilní a představuje nepostradatelného pomocníka ve vaší dílně nebo výrobní hale. Díky robustní konstrukci lze zvedat břemena až do 5 000 kg.
silný – vysoká nosnost do 5 000 kg
variabilní – uchycení břemene pomocí drápu nebo hlavy přístroje
efektivní – výška zdvihu až 335 mm
praktický – snadné použití pomocí kliky
stabilní – kompaktní a robustní konstrukce z oceli Hodně oblíbený produkt lze zakoupit mimo jiné tu v populární rubrice zboží z druhé ruky. Podívejte se na kvalitní kusy z této známé kategorie za báječnou cenu! Oblíbený dodavatel MSW dlouhodobě poskytuje vynikající zboží. To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. U nás najdete další kousky značky MSW. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný výrobek B-zboží Hřebenový zvedák - 5 000 kg od přední značky MSW lze koupit právě teď v nabídce za extra cenu. Právě nyní za 6 799 Kč.