B-zboží Hnětač těsta – 10 l – 35 kg/h – 370 W – výklopná hlava

Výkonný hnětač těsta s pohyblivou výklopnou hlavou Ať už v pizzerii, kantýně anebo restauraci: univerzální hnětač těsta... více informací »
B-zboží Hnětač těsta - 10 l - 35 kg/h - 370 W - výklopná hlava
26 990 Kč
DO OBCHODU »
Výkonný hnětač těsta s pohyblivou výklopnou hlavou Ať už v pizzerii, kantýně anebo restauraci: univerzální hnětač těsta...

Výkonný hnětač těsta s pohyblivou výklopnou hlavou Ať už v pizzerii, kantýně anebo restauraci: univerzální hnětač těsta RC-SMRH10 značky Royal Catering, expertů na vysoce kvalitní kuchyňské spotřebiče, je nepostradatelným pomocníkem pro důkladné mísení a hnětení těsta na pizzu, chléb, těstoviny, knedlíky anebo jiné potraviny. Zrychlete pracovní procesy ve své společnosti a ušetřete drahocenný čas i peníze.
všestrannost – mísí a hněte až 8 kg mouky na pizzu, chléb, dort, těstoviny atd.
účinnost – motor 370 W produkuje pracovní výkon 35 kg/h
nastavitelný – časovač lze naprogramovat pomocí otočných regulátorů mezi 0 a 30 min
snadná údržba – díky materiálům, jako je ocel, ušlechtilá ocel a plast se snadno čistí
mobilní – přístroj lze snadno přepravovat pomocí čtyř koleček a zafixovat jej pomocí dvou zajišťovacích brzd
Vyrobeno v Itálii – vysoce kvalitní gastronomické vybavení od profesionálů pizzyTento velmi žádaný kousek můžete najít lehce tady u nás zařazený v kategorii zboží z druhé ruky. Najděte si vyjímečné výrobky ve zmíněné sekci jednoduše online. To ale není všechno, u nás vám nabízíme více! Podívejte se také na více skvělých kousků od výrobce Royal Catering. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě výrobek B-zboží Hnětač těsta - 10 l - 35 kg/h - 370 W - výklopná hlava od značky se zárukou kvality Royal Catering seženete tady a teď právě za nejnižší cenu. Výhodně za skvělou cenu 26 990 Kč.