B-zboží Ergonomická podložka pod nohy – různé úhly sklonu – masážní míček

Protiúnavová podložka Fromm & Starck odlehčuje chodidlům, nohám a zádům Protiúnavová podložka odlehčuje zádům a kloubům při... více informací »
B-zboží Ergonomická podložka pod nohy - různé úhly sklonu - masážní míček
1 799 Kč
DO OBCHODU »
Protiúnavová podložka Fromm & Starck odlehčuje chodidlům, nohám a zádům Protiúnavová podložka odlehčuje zádům a kloubům při...

Protiúnavová podložka Fromm & Starck odlehčuje chodidlům, nohám a zádům Protiúnavová podložka odlehčuje zádům a kloubům při jakékoli práci vestoje, zajišťuje lepší prokrvení a zvyšuje schopnost koncentrace. Tato univerzální podložka je praktickým doplňkem každého pracoviště – například za pultem nebo v kuchyni. Výrobce Fromm & Starck přináší ergonomické produkty vysoké kvality v nadčasovém designu, které ulehčují a odlehčují při práci.
ergonomická – uvolňuje při práci vestoje všeho druhu, odlehčuje kloubům a podporuje prokrvení svalů
flexibilní – různé zóny pro individuální potřeby
lehká – snadno se posouvá i skladuje
dlouhá životnost – vyrobena z odolného polyuretanu
snadná údržba – povrch se snadno čistí; čistota na pracovišti zaručenaČasto hledaný kus seženete právě nyní na stránkách umístěný v sekci zboží z druhé ruky! Pořiďte si ostatní zboží z této známé kategorie za parádní cenu!

Tento oblíbený výrobek B-zboží Ergonomická podložka pod nohy - různé úhly sklonu - masážní míček od značky s dobrým jménem Fromm & Starck lze zakoupit aktuálně ve slevě! Akční ceny od 1 799 Kč.