B-zboží Endoskopická kamera – 3,5″ LCD – 360° – slot SD – Ø 10 mm – IP67

Praktická endoskopická kamera pro hluboké pohledy Pomocí endoskopické kamery značky Steinberg Systems můžete prozkoumávat i... více informací »
B-zboží Endoskopická kamera - 3
4 299 Kč
DO OBCHODU »
Praktická endoskopická kamera pro hluboké pohledy Pomocí endoskopické kamery značky Steinberg Systems můžete prozkoumávat i...

Praktická endoskopická kamera pro hluboké pohledy Pomocí endoskopické kamery značky Steinberg Systems můžete prozkoumávat i těžko viditelná nebo přístupná místa a defekty. Díky pružnému husím krku a ergonomickému tvaru rukojeti má tento přístroj různé možnosti použití v profesionálním i soukromém prostředí. S inspekční kamerou lze například provádět zkoušky válců; dále slouží k inspekci potrubí, rour či odtoků a rovněž s ní můžete prozkoumat mezery nebo dutiny během renovačních prací. Přijde však vhod i v jiných oblastech.
mobilní – odpojitelný bezdrátový TFT LCD displej 3,5″ a provoz na akumulátor
flexibilita – hlavice s kamerou otočná o 360°
multifunkčnost – funkce videa a fotografií
snadné použití – slot pro SD karty třídy 10 do 32 GB
přesnost – snímací čip 10 mm, rozlišení 0,3 MP, úhel pohledu 60° a dvě jasné LED diody
bezpečnost – dle IP67 odolná vůči vodě a prachu Tento skvělý kousek B-zboží Endoskopická kamera – 3,5″ LCD – 360° je dostupný mimo jiné tady na stránkách v oblíbené kategorii zboží z druhé ruky! Nyní pořídíte unikátní zboží z naší rubriky za nejnižší cenu.

Hodně povedený kousek B-zboží Endoskopická kamera - 3,5" LCD - 360° - slot SD - Ø 10 mm - IP67 od přední společnosti Steinberg Systems můžete koupit tady teď právě se slevou! Nyní nakoupíte za 4 299 Kč.