B-zboží Elektrická fritéza – 13 l – 5 000 W – výpustný kohout – studená zóna – se spodní skříní

Vysoce funkční profesionální elektrická fritéza se spodní skříňkou S touto elektrickou fritézou RCPKF 13DSH a spodní prostornou... více informací »
B-zboží Elektrická fritéza - 13 l - 5 000 W - výpustný kohout - studená zóna - se spodní skříní
14 990 Kč
DO OBCHODU »
Vysoce funkční profesionální elektrická fritéza se spodní skříňkou S touto elektrickou fritézou RCPKF 13DSH a spodní prostornou...

Vysoce funkční profesionální elektrická fritéza se spodní skříňkou S touto elektrickou fritézou RCPKF 13DSH a spodní prostornou skříňkou jste vždy skvěle vybaveni. Díky kapacitě nádržky 13 l a výkonu 5 000 W je toto zařízení ideálním pomocníkem pro profesionální použití v restauracích, stáních či v mobilních občerstveních. Royal Catering, specializovaný online prodejce pro oblast gastronomie a kuchyňského nádobí, nabízí rovněž v oblasti fritéz propracovanou funkčnost, jednoduchou obsluhu a servis, jakož i praktický design.

účinné – velká kapacita 13 l a výkon 5 000 W ideální na větší množství fritovaných pokrmů
mnohostranný – teplotní rozsah mezi 60 – 200 °C se snadno reguluje termostatem a je ideální pro různé druhy potravin, jako jsou například ryby a hranolky
praktický – studená zóna chrání klesající části před spálením a spodní skříňka nabízí dostatek odkládacího prostoru
odolné – díky použití ušlechtilé ocele a odolné konstrukci
hygienické – vypouštěcí kohout umožňuje jednoduché a čisté vypouštění olejeKvalitní a velmi žádaný produkt B-zboží Elektrická fritéza – 13 l – lze pořídit rovněž tu na stránkách v sekci zboží z druhé ruky! Vyhledejte si ještě jiné zboží ze zmíněné kategorie z pohodlí domova!

Kvalitní a levný produkt B-zboží Elektrická fritéza - 13 l - 5 000 W - výpustný kohout - studená zóna - se spodní skříní od populárního výrobce Royal Catering máte možnost koupit v aktuální nabídce levně. Levně za 14 990 Kč.