B-zboží Držák monitoru – stolní svorka – 15″ až 32″

Klidná práce díky flexibilně použitelnému držáku monitorů s možností montáže na stůl Držák monitoru se stolní svorkou... více informací »
B-zboží Držák monitoru - stolní svorka - 15" až 32"
1 799 Kč
DO OBCHODU »
Klidná práce díky flexibilně použitelnému držáku monitorů s možností montáže na stůl Držák monitoru se stolní svorkou...

Klidná práce díky flexibilně použitelnému držáku monitorů s možností montáže na stůl Držák monitoru se stolní svorkou STAR_MMW_04 vytvoří více prostoru na vašem psacím stole a nechá se nastavit individuálně dle vašich pracovních potřeb. Monitor se může po jednoduchém přimontování na desku pracovního stolu plynule otáčet a sklápět. Kromě toho je tento držák také otočný a výškově nastavitelný. Zhodnoťte si vaše kancelářské vybavení nebo vaše soukromé pracoviště a pracujte v budoucnu ergonomicky s držákem monitorů od společnosti Fromm & Starck!
flexibilní – jednoduchá montáž na hranu stolu pomocí svorky a plynule výškově nastavitelné

ergonomické – univerzální nastavení (otočné o 360°, sklopitelné o 180° a výkyvné mezi -85° a 90°) umožňuje provádění prací bez přílišného utažení

kompatibilní – držáky VESA-75/100 a na monitory s 15″ až 32″

stabilní – velice odolná hliníková konstrukce s nosností až do 8 kg

kompaktní – flexibilní držák zajistí více prostoru na vašem psacím stole
Tento žádaný produkt B-zboží Držák monitoru – stolní svorka – 15″ až 32″ máte možnost pořídit rovněž tady na stránkách umístěný v sekci zboží z druhé ruky. Nyní najdete kvalitní produkty z této oblíbené sekce za skvělou cenu. Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další produkty od výrobce Fromm & Starck. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený produkt B-zboží Držák monitoru - stolní svorka - 15" až 32" od předního výrobce Fromm & Starck můžete pořídit zrovna dneska za příznivou cenu! Výhodně za cenu 1 799 Kč.