B-zboží Dřezová skříň – 1 dřez – Royal Catering – Ušlechtilá ocel – 500 x 400 x 240 mm

Extra hluboká dřezový stůl se spodní skříňkou a ochranou proti postříkání stěny. Dřezová skříň RC-IKS06 značky Royal... více informací »
B-zboží Dřezová skříň - 1 dřez - Royal Catering - Ušlechtilá ocel - 500 x 400 x 240 mm
20 990 Kč
DO OBCHODU »
Extra hluboká dřezový stůl se spodní skříňkou a ochranou proti postříkání stěny. Dřezová skříň RC-IKS06 značky Royal...

Extra hluboká dřezový stůl se spodní skříňkou a ochranou proti postříkání stěny. Dřezová skříň RC-IKS06 značky Royal Catering je ideálním řešením pro velké kuchyně, restaurace nebo školy, nemocnice a laboratoře. Robustní spodní skříň je vyrobena kompletně z ušlechtilé oceli a přesvědčí vás svou promyšlenou konstrukcí.
efektivní – mycí stůl se spodní skříňkou a posuvnými dveřmi pro více úložného prostoru dokonce i ve stísněných prostorech
dlouhá životnost – díky výrobě z ušlechtilé oceli je dřezová skříň mimořádně odolná vůči rzi a extrémně robustní

flexibilní – o 20 mm výškově nastavitelné nohy pro bezpečné ustavení

čisté pracovní místo – zvýšená hrana na zadní straně skříně (100 mm) chrání stěnu před postříkáním

příslušenství – montážní materiál je součástí dodávky
Zcela unikátní produkt B-zboží Dřezová skříň – 1 dřez – Royal Catering – Ušlechtilá ocel můžete koupit prostě tu na našem webu umístěný v sekci zboží z druhé ruky. Nyní si můžete pořídit ještě jiné výrobky ze zmíněné kategorie za akční cenu!

Tento diskontní produkt B-zboží Dřezová skříň - 1 dřez - Royal Catering - Ušlechtilá ocel - 500 x 400 x 240 mm od našeho výrobce Royal Catering pořídíte aktuálně opravdu levně! Produkt momentálně prodáváme za 20 990 Kč.