B-zboží DJ stůl – do 100 kg – skládací – pracovní výška 94 cm

Roztočte to se stylovým DJ stolem z oceli Všichni ruce nahoru! S přenosným DJ stolem CON.DJB02 od výrobce Singercon, experta na... více informací »
B-zboží DJ stůl - do 100 kg - skládací - pracovní výška 94 cm
Značka: Singercon
9 299 Kč
DO OBCHODU »
Roztočte to se stylovým DJ stolem z oceli Všichni ruce nahoru! S přenosným DJ stolem CON.DJB02 od výrobce Singercon, experta na...

Roztočte to se stylovým DJ stolem z oceli Všichni ruce nahoru! S přenosným DJ stolem CON.DJB02 od výrobce Singercon, experta na profesionální vybavení pro eventy, budete mít taneční parket vždy jako na dlani a zásobovat zábavychtivé publikum těmi správnými hity, které se postarají o nezapomenutelné párty.
odolnost – stabilní ocelová konstrukce s nosností až do 100 kg
dostatek prostoru – spousta místa pro gramofony, notebooky a jiné vybavení na velké pracovní ploše 100 x 49,5 cm
skládací konstrukce – díky závěsům lze DJ stůl složit
mobilita – nízká hmotnost a ergonomická taška pro snadnou přepravu
jednoduchost – rychlá montáž a demontáž bez použití nářadí Tento kvalitní a levný kus je k dispozici bezprostředně tady na našich stránkách v rubrice zboží z druhé ruky! Nyní pořídíte ještě jiné výrobky z této známé rubriky za výhodné peníze! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další kvalitní zboží od značky Singercon. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční kousek B-zboží DJ stůl - do 100 kg - skládací - pracovní výška 94 cm od dodavatele s dobrým jménem Singercon můžete získat zde teď trvale výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 9 299 Kč.