B-zboží Dávkovač vína – 2 láhve – ušlechtilá ocel

Chladivý požitek z vína s dávkovačem S dávkovačem vína se vám podaří zajistit nejen vhodnou teplotu, optimální skladování a... více informací »
B-zboží Dávkovač vína - 2 láhve - ušlechtilá ocel
12 990 Kč
DO OBCHODU »
Chladivý požitek z vína s dávkovačem S dávkovačem vína se vám podaří zajistit nejen vhodnou teplotu, optimální skladování a...

Chladivý požitek z vína s dávkovačem S dávkovačem vína se vám podaří zajistit nejen vhodnou teplotu, optimální skladování a podávání vín, ale i poutavou prezentaci díky vkusnému osvětlení. Tato vinotéka je perfektním doplňkem do barů, hotelů, kaváren i restaurací – nebo ideální kousek pro všechny milovníky lahodného vína.
praktický design – chladnička s integrovanými dávkovači na 2 láhve vína
univerzálnost – teplota od 7 °C do 18 °C, ideální pro bílá, růžová a mladá červená vína
robustnost – průsvitná skleněná dvířka a pevná konstrukce
elegantní vzhled – sklo, ušlechtilá ocel a osvětlení prezentují víno vznešeným způsobem
preciznost – přesná regulace teploty díky LED displeji
Unikátní a oblíbený produkt B-zboží Dávkovač vína – 2 máte možnost koupit prostě tu na stránkách v rubrice zboží z druhé ruky. Vyberte si ještě jiné kousky z naší rubriky za nejlepší ceny. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také další prověřené zboží od značky Royal Catering. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt B-zboží Dávkovač vína - 2 láhve - ušlechtilá ocel od výrobce se skvělou pověstí Royal Catering jde získat aktuálně na webu pořád výhodně. Nyní nakoupíte za 12 990 Kč.