B-zboží Chrlič vody – 45 cm

Chrlič vody - 45 cm Kompaktní, ale zároveň silný chrlič vody ze sortimentu bazénového příslušenství výrobce Uniprodo je... více informací »
B-zboží Chrlič vody - 45 cm
Značka: Uniprodo
1 999 Kč
DO OBCHODU »
Chrlič vody - 45 cm Kompaktní, ale zároveň silný chrlič vody ze sortimentu bazénového příslušenství výrobce Uniprodo je...

Chrlič vody – 45 cm Kompaktní, ale zároveň silný chrlič vody ze sortimentu bazénového příslušenství výrobce Uniprodo je ideální pro bazény, jezírka, zahradní krajiny nebo jako vodopád na stěny. Padající voda, její pohyb a její šumění posiluje uvolňující účinek tohoto živlu. Jako přívod vody k bazénu poskytuje vodopád z ušlechtilé oceli využití pro jemnou masáž šíje a krku. Další vodopádové sprchy v různých velikostech a provedeních naleznete v našem e-shopu pod Bazénovým příslušenstvím.
45 cm šířka pro konstantní, rovnoměrný tok vody
dominantní prvek v zahradách, bazénech, jezírkách, rybníčcích nebo v kombinaci několika přepadů jako kaskáda
konstrukce z ušlechtilé oceli zaručuje dlouhou životnost, snadnou údržbu a elegantní design
obohacuje vodu kyslíkem
působí relaxačně na lidské smysly Tento designový produkt máte možnost najít rovnou tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci zboží z druhé ruky! Nyní koupíte ostatní zboží z této známé kategorie za akční cenu! V očích zákazníků populární značka Uniprodo dlouhodobě dodává vysoce kvalitní výrobky. To ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce více produktů od značky Uniprodo. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt B-zboží Chrlič vody - 45 cm od výrobce se zárukou kvality Uniprodo pořídíte na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci. Nyní získáte od 1 999 Kč.