B-zboží Čalouněná židle – sada 2 kusů – do 150 kg – sedací plocha 48 x 41,5 cm – černá

Perfektní čalouněná židle pro kavárny, kanceláře nebo čekárny Ať už chcete vybavit hotelový salónek , bistro, kancelář,... více informací »
B-zboží Čalouněná židle - sada 2 kusů - do 150 kg - sedací plocha 48 x 41
3 899 Kč
DO OBCHODU »
Perfektní čalouněná židle pro kavárny, kanceláře nebo čekárny Ať už chcete vybavit hotelový salónek , bistro, kancelář,...

Perfektní čalouněná židle pro kavárny, kanceláře nebo čekárny Ať už chcete vybavit hotelový salónek , bistro, kancelář, čekárnu nebo konferenční místnost, pohodlná čalouněná židle STAR_CON_101 od společnosti Fromm & Starck, která se specializuje na vysoce kvalitní kancelářské vybavení, je zárukou dokonalého komfortu. Vy a vaše rodina si samozřejmě můžete udělat pohodlí i v obývacím pokoji.
nosnost – stabilní konstrukce unese až 150 kg
univerzální použití – perfektní sada pro hotelový salónek, kancelář, čekárnu nebo domácnost
komfort – ergonomicky tvarovaná židle o rozměrech 48 x 41,5 cm, polstrované sedadlo
odolnost – čalounění o tloušťce 6 cm s odolným textilním potahem
stylovost – elegantní a nadčasový design v černé barvě se zaobleným tvarem a pohodlným látkovým potahem
Kvalitní výrobek pořídíte bez problémů tady a teď na našich stránkách v kategorii zboží z druhé ruky! Nyní najdete podobné produkty z této oblíbené rubriky za akční cenu!

Kvalitní a velmi žádaný kus B-zboží Čalouněná židle - sada 2 kusů - do 150 kg - sedací plocha 48 x 41,5 cm - černá od výrobce se skvělou pověstí Fromm & Starck jde koupit zde za nejnižší cenu! Právě lze objednat jen za 3 899 Kč.