B-zboží Čalouněná židle – do 160 kg – sedací plocha 43 x 49 cm – šedá

Perfektní čalouněná židle pro kavárny, kanceláře nebo čekárny Ať už chcete vybavit hotelový salónek, bistro, kancelář,... více informací »
B-zboží Čalouněná židle - do 160 kg - sedací plocha 43 x 49 cm - šedá
4 599 Kč
DO OBCHODU »
Perfektní čalouněná židle pro kavárny, kanceláře nebo čekárny Ať už chcete vybavit hotelový salónek, bistro, kancelář,...

Perfektní čalouněná židle pro kavárny, kanceláře nebo čekárny Ať už chcete vybavit hotelový salónek, bistro, kancelář, čekárnu nebo konferenční místnost, pohodlná čalouněná židle STAR_CON_ 105 od společnosti Fromm & Starck, která se specializuje na vysoce kvalitní kancelářské vybavení, je zárukou dokonalého pohodlí. Vy a vaše rodina si samozřejmě můžete udělat pohodlí i v obývacím pokoji.
nosnost – stabilní konstrukce unese až 160 kg
univerzální použití – perfektní židle pro hotelový salónek, kancelář, čekárnu nebo domácnost
komfort – ergonomicky tvarovaná židle o rozměrech 43 x 49 cm, polstrované sedadlo
odolnost – čalounění o tloušťce 12 cm s odolným textilním potahem
stylovost – elegantní a nadčasový design v sivé barvě se zaobleným tvarem a pohodlným látkovým potahem
Tento exkluzivní produkt B-zboží Čalouněná židle – do máte možnost sehnat jednoduše tady u nás umístěný v sekci zboží z druhé ruky! Nyní můžete koupit parádní produkty ze zmíněné rubriky za rozumné peníze. Mezi zákazníky oblíbená značka Fromm & Starck vyrábí skvělý sortiment. A tady je důkaz. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem další zboží od výrobce Fromm & Starck. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný kus B-zboží Čalouněná židle - do 160 kg - sedací plocha 43 x 49 cm - šedá pocházející od značky Fromm & Starck jednoduše můžete najít právě teď u nás opravdu výhodně. Právě lze objednat jen za 4 599 Kč.