B-zboží Bublinkový vaflovač – 1,415 W – Royal Catering – 50–250 °C – časovač: 0–5 min

Rychlý bublinkový vaflovač o výkonu 1,415 W Bublinkové vafle – kulinářský trend dobývá naše domácí kuchyně a uvádí... více informací »
B-zboží Bublinkový vaflovač - 1
4 399 Kč
DO OBCHODU »
Rychlý bublinkový vaflovač o výkonu 1,415 W Bublinkové vafle – kulinářský trend dobývá naše domácí kuchyně a uvádí...

Rychlý bublinkový vaflovač o výkonu 1,415 W Bublinkové vafle – kulinářský trend dobývá naše domácí kuchyně a uvádí milovníky sladkých pochoutek do vytržení. Nyní dokážete připravit tyto lahůdky hravě i vy pomocí vaflovače RC-BWM01 ze sortimentu potřeb pro gastronomii značky Royal Catering. Výsledek: Vafle jsou na povrchu mimořádně křupavé, ale uvnitř zůstávají uvnitř měkké s intenzivní chutí palačinky a nádechem cukru. Překvapte své hosty v restauraci nebo hotelu, u bufetu, v rámci cateringu nebo u stánku s rychlým občerstvením. Anebo těmito vaflemi potěšte své nejmilejší doma odpoledne nebo večer.
speciální– šestihranné vafle s jedinečnou bublinkovou strukturou

výkonný – s 1,415 W a pečícími deskami na opékání z obou stran
dlouhá životnost– robustní plášť z ušlechtilé oceli a pečícími deskami z hliníku potaženého teflonem
praktický – spolehlivý časovač s výstražným signálem
bezpečný – tepelně odolné držadloKvalitní a žádaný produkt B-zboží Bublinkový vaflovač – 1,415 W – Royal Catering – lze sehnat rovnou tu na stránkách v oblíbené kategorii zboží z druhé ruky! Podívejte se na vyjímečné produkty z této známé rubriky za nejnižší cenu. To ale však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky od značky Royal Catering. Najdete je níže na této stránce.

Výjimečný a žádaný produkt B-zboží Bublinkový vaflovač - 1,415 W - Royal Catering - 50–250 °C - časovač: 0–5 min od našeho známého výrobce Royal Catering máte možnost pořídit právě zde pořád výhodně. Akční ceny od 4 399 Kč.