B-zboží Boční slunečník – tmavošedý – čtvercový – 250 x 250 cm – s náklonem

Boční slunečník - tmavošedý - čtvercový - 250 x 250 cm - s náklonem Boční slunečník z řemeslných a zahradnických potřeb... více informací »
B-zboží Boční slunečník - tmavošedý - čtvercový - 250 x 250 cm - s náklonem
Značka: Uniprodo
2 899 Kč
DO OBCHODU »
Boční slunečník - tmavošedý - čtvercový - 250 x 250 cm - s náklonem Boční slunečník z řemeslných a zahradnických potřeb...

Boční slunečník – tmavošedý – čtvercový – 250 x 250 cm – s náklonem Boční slunečník z řemeslných a zahradnických potřeb značky Uniprodo Vám v létě při odpočinku na terase nebo na zahradě poskytne ochranu proti teplu a UV záření. Dokonce Vás ochrání i během dešťové přeháňky – pod stabilním, ale zároveň prostorově úsporným bočním slunečníkem zůstanete vždy v suchu a bezpečí.
stínidlo z odolného polyesteru o gramáži 180 g/m2 poskytuje stín po mnoho let
díky rozměrům 250 x 250 cm zajistí velkou stinnou plochu
bezpečná ochrana proti UV záření díky UV filtru UPF 50+
nepromokavý materiál blokuje déšť i nečistoty
chytrá, prostorově úsporná konstrukce s boční a závěsnou tyčí; snadná montáž a stabilita
naklonitelný – díky tomu jej snadno přizpůsobíte směru slunečního zářeníTento kvalitní a žádaný kus máte možnost získat aktuálně u nás v populární rubrice zboží z druhé ruky! Mrkněte na akční výrobky z naší sekce v bezva akci. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Uniprodo dlouhodobě vyrábí prvotřídní zboží. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Velmi prodávaný produkt B-zboží Boční slunečník - tmavošedý - čtvercový - 250 x 250 cm - s náklonem od značky s dlouholetou historií Uniprodo pohodlně získáte nyní za akční cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 2 899 Kč.