B-zboží Bimini stříška – 3 oblouky – 178 x 152 x 116 (DxŠxV) cm – kobaltově modrá

Snadná ochrana pod bimini stříškou na člun značky MSW Pod bimini stříškou MSW-MBT-01 značky MSW najdete rychle ochranu před... více informací »
B-zboží Bimini stříška - 3 oblouky - 178 x 152 x 116 (DxŠxV) cm - kobaltově modrá
Značka: MSW
3 999 Kč
DO OBCHODU »
Snadná ochrana pod bimini stříškou na člun značky MSW Pod bimini stříškou MSW-MBT-01 značky MSW najdete rychle ochranu před...

Snadná ochrana pod bimini stříškou na člun značky MSW Pod bimini stříškou MSW-MBT-01 značky MSW najdete rychle ochranu před sluncem či srážkami. Stříšku na loď smontujete během několika jednoduchých kroků. Díky hliníkovým trubkám s dvojitou stěnou odolá jakkoli vytrvalému mořskému větru. Potah na třech obloucích v tmavě modré barvě vypadá na každé lodi nejen elegantně, ale je také odolný proti UV záření a vodě.
flexibilní – s rozměry 178 x 152 x 116 (DxŠxV) cm vhodná pro čluny různých šířek
jednoduchost – nekomplikovaná demontáž a montáž díky rychlovýměnným držákům a snadné uložení v dodávané tašce
ochrana – odolná proti UV záření a vodě, stříška poskytuje ochranu před sluncem i deštěm
stabilita – díky dvoustěnné konstrukci obloukového držáku z Ø25 mm trubek

dlouhá životnost – robustní materiály, jako je hliníkový rám, polyesterová tkanina 600D s PU úpravou a montážní prvky z ušlechtilé oceli

Povedený produkt B-zboží Bimini stříška – 3 oblouky – 178 x 152 x 116 (DxŠxV) cm – kobaltově modrá dostanete snadno tady na našem webu v oblíbené kategorii zboží z druhé ruky! Prozkoumejte ještě jiné produkty z naší rubriky za super cenu!

Tento diskontní produkt B-zboží Bimini stříška - 3 oblouky - 178 x 152 x 116 (DxŠxV) cm - kobaltově modrá od populární značky MSW lze sehnat tady teď extra se slevou. Právě nyní za skvělou cenu 3 999 Kč.