B-zboží Bezdotykový odpadkový koš

Bezdotykový odpadkový koš s kapacitou 60 l Odpadkový koš by měl být především hygienický. To je důvod, proč se bezdotykový... více informací »
B-zboží Bezdotykový odpadkový koš
3 799 Kč
DO OBCHODU »
Bezdotykový odpadkový koš s kapacitou 60 l Odpadkový koš by měl být především hygienický. To je důvod, proč se bezdotykový...

Bezdotykový odpadkový koš s kapacitou 60 l Odpadkový koš by měl být především hygienický. To je důvod, proč se bezdotykový odpadkový koš STAR_BIN_38 otevře, jakmile se k němu přiblížíte, a poté se opět automaticky sám zavře. Jak správně tušíte, při otevírání se ho vůbec nemusíte dotýkat. To je obzvláště hygienické a samozřejmě také pohodlné. Vyhazovat odpadky může být tak jednoduché!
stabilita – kompaktní design s tloušťkou materiálu 0,5 mm
bezkontaktní použití – koš se automaticky otevře a zavře
pohybový senzor – dosah cca 30 cm a LED dioda
flexibilita – pytle na odpadky lze snadno upevnit a vyjmout
mobilita – baterie a praktická držadla
hygiena – snadné čištění díky odolnému plášti z ušlechtilé oceli
Tento kvalitní produkt B-zboží Bezdotykový odpadkový koš můžete získat lehce na našem webu v populární sekci zboží z druhé ruky! Nyní můžete získat zlevněné kousky z této oblíbené sekce za výborné peníze. V očích zákazníků populární značka Fromm & Starck představuje špičkové zboží. Nové kousky každý den!

Tento designový kousek B-zboží Bezdotykový odpadkový koš pocházející od značky Fromm & Starck máte možnost dostat tady a teď za akční cenu! Nabídky již od 3 799 Kč.