B-zboží Bezdotykový odpadkový koš – 68 l – hranatý

Bezdotykový odpadkový koš s kapacitou 68 l Odpadkový koš by měl být především hygienický. To je důvod, proč se bezdotykový... více informací »
B-zboží Bezdotykový odpadkový koš - 68 l - hranatý
2 299 Kč
DO OBCHODU »
Bezdotykový odpadkový koš s kapacitou 68 l Odpadkový koš by měl být především hygienický. To je důvod, proč se bezdotykový...

Bezdotykový odpadkový koš s kapacitou 68 l Odpadkový koš by měl být především hygienický. To je důvod, proč se bezdotykový odpadkový koš STAR_BIN_33 otevře, jakmile se k němu přiblížíte, a poté se opět automaticky sám zavře. Jak správně tušíte, při otevírání se ho vůbec nemusíte dotýkat. To je obzvláště hygienické a samozřejmě také pohodlné. Vyhazovat odpadky může být tak jednoduché!
bezkontaktní použití – koš se automaticky otevře a zavře
pohybový senzor – dosah cca 30 cm a LED displej
flexibilita – pytle na odpadky lze snadno upevnit a vyjmout
mobilita – baterie a praktická držadla
hygiena – snadné čištění díky odolnému plášti z ušlechtilé oceli Super produkt máte možnost získat mimo jiné u nás umístěný v sekci zboží z druhé ruky! Nyní můžete získat další produkty z této populární kategorie snadno online.

Vynikající kus B-zboží Bezdotykový odpadkový koš - 68 l - hranatý od top výrobce Fromm & Starck snadno najdete momentálně za super peníze. Levně za cenu 2 299 Kč.