B-zboží Bezdotykový odpadkový koš – 67 l – 3 nádoby – ušlechtilá ocel

Bezdotykový odpadkový koš s objemem 67 a třemi nádobami Odpadkový koš by měl být především hygienický. To je důvod, proč se... více informací »
B-zboží Bezdotykový odpadkový koš - 67 l - 3 nádoby - ušlechtilá ocel
4 099 Kč
DO OBCHODU »
Bezdotykový odpadkový koš s objemem 67 a třemi nádobami Odpadkový koš by měl být především hygienický. To je důvod, proč se...

Bezdotykový odpadkový koš s objemem 67 a třemi nádobami Odpadkový koš by měl být především hygienický. To je důvod, proč se bezdotykový odpadkový koš STAR_BIN_28 otevře, jakmile se k němu přiblížíte, a poté se opět automaticky sám zavře. Jak správně tušíte, při otevírání se ho vůbec nemusíte dotýkat. To je obzvláště hygienické a samozřejmě také pohodlné. Kromě toho jsou na úrovni podlahy další dva odpadkové koše, do kterých lze třídit odpad. Vyhazovat a třídit odpadky může být tak snadné!
bezkontaktní použití – koš se automaticky otevře a zavře
pohybový senzor – dosah cca 30 cm
flexibilita – tři odpadkové koše, se senzorem nahoře a dvěma v zásuvce dole
mobilita – baterie a kompaktní design
hygiena – snadné čištění díky odolnému plášti z ušlechtilé oceliTento designový produkt je k získání zrovna tu na našem webu v oblíbené sekci zboží z druhé ruky. Prozkoumejte oblíbené výrobky ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu! Dodavatel Fromm & Starck má vysoce kvalitní sortiment. Nové kousky každý den!

Tento žádaný kus B-zboží Bezdotykový odpadkový koš - 67 l - 3 nádoby - ušlechtilá ocel od společnosti s dlouholetou tradicí Fromm & Starck lze zakoupit v naší aktuální nabídce za výborné peníze. V akci za cenu 4 099 Kč.