B-zboží Bezdotykový odpadkový koš – 50 L – vnitřní koš – ušlechtilá ocel

Bezdotykový odpadkový koš s kapacitou 50 l Odpadkový koš by měl být především hygienický. To je důvod, proč se bezdotykový... více informací »
B-zboží Bezdotykový odpadkový koš - 50 L - vnitřní koš - ušlechtilá ocel
2 699 Kč
DO OBCHODU »
Bezdotykový odpadkový koš s kapacitou 50 l Odpadkový koš by měl být především hygienický. To je důvod, proč se bezdotykový...

Bezdotykový odpadkový koš s kapacitou 50 l Odpadkový koš by měl být především hygienický. To je důvod, proč se bezdotykový odpadkový koš STAR_BIN_20 otevře, jakmile se k němu přiblížíte, a poté se opět automaticky sám zavře. Jak správně tušíte, při otevírání se ho vůbec nemusíte dotýkat. To je obzvláště hygienické a samozřejmě také pohodlné. Vyhazovat odpadky může být tak jednoduché!
bezkontaktní použití – koš se automaticky otevře a zavře
pohybový senzor – dosah cca 30 cm
flexibilita – vnitřní vědro s rukojetí lze snadno vyměnit
mobilita – baterie a kompaktní design
hygiena – snadné čištění díky odolnému plášti z ušlechtilé oceliSuper výrobek B-zboží Bezdotykový odpadkový koš – 50 L – vnitřní koš – ušlechtilá ocel dostanete nyní tu na našich stránkách ve známé rubrice zboží z druhé ruky! Najděte si parádní produkty ve zmiňované sekci za zcela nejnižší cenu. Tato značka Fromm & Starck pro své zákazníky dodává prvotřídní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Akční produkt B-zboží Bezdotykový odpadkový koš - 50 L - vnitřní koš - ušlechtilá ocel od dodavatele se skvělou pověstí Fromm & Starck můžete dostat aktuálně na webu levně! K sehnání zrovna v akci za 2 699 Kč.