B-zboží Bezdotykový odpadkový koš – 50 l – hranatý

Bezdotykový odpadkový koš - 50 l - hranatý Odpadkový koš by měl být hlavně praktický. Ano, bezdotykový odpadkový koš... více informací »
B-zboží Bezdotykový odpadkový koš - 50 l - hranatý
2 599 Kč
DO OBCHODU »
Bezdotykový odpadkový koš - 50 l - hranatý Odpadkový koš by měl být hlavně praktický. Ano, bezdotykový odpadkový koš...

Bezdotykový odpadkový koš – 50 l – hranatý Odpadkový koš by měl být hlavně praktický. Ano, bezdotykový odpadkový koš STAR_BIN_04 z ušlechtilé oceli také opravdu pěkně vypadá, ale především je právě neobyčejně praktický – když se k němu přiblížíte, tak se sám otevře, a poté se opět automaticky sám zavře. Jak správně tušíte, při otevírání se ho vůbec nemusíte dotýkat, což je obzvláště hygienické. A samozřejmě také pohodlné. Vyhazovat odpadky může být tak jednoduché!
otevírá se a zavírá zcela automaticky
senzor pohybu s dosahem cca 20 cm a LED displejem
jeden sáček na odpad nebo dva oddělené sáčky na třídění odpadu
napájený bateriemi, a proto maximálně mobilní
hygienický a odolný materiál pláště, který je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, umožňuje snadné čištění
Tento zlevněný produkt B-zboží Bezdotykový odpadkový koš – 50 l – hranatý máte možnost pořídit právě nyní tady u nás v sekci zboží z druhé ruky. Nyní si můžete pořídit ještě podobné produkty ve zmíněné sekci ve výprodejové akci.

Hodně povedený produkt B-zboží Bezdotykový odpadkový koš - 50 l - hranatý od populární značky Fromm & Starck snadno můžete získat na našich stránkách za extra cenu. Právě teď za cenu 2 599 Kč.