B-zboží Bezdotykový odpadkový koš – 50 l – hranatý – kompaktní design

Bezdotykový odpadkový koš s kapacitou 50 l Odpadkový koš by měl být především hygienický. To je důvod, proč se bezdotykový... více informací »
B-zboží Bezdotykový odpadkový koš - 50 l - hranatý - kompaktní design
2 999 Kč
DO OBCHODU »
Bezdotykový odpadkový koš s kapacitou 50 l Odpadkový koš by měl být především hygienický. To je důvod, proč se bezdotykový...

Bezdotykový odpadkový koš s kapacitou 50 l Odpadkový koš by měl být především hygienický. To je důvod, proč se bezdotykový odpadkový koš STAR_BIN_39 otevře, jakmile se k němu přiblížíte, a poté se opět automaticky sám zavře. Jak správně tušíte, při otevírání se ho vůbec nemusíte dotýkat. To je obzvláště hygienické a samozřejmě také pohodlné. Vyhazovat odpadky může být tak jednoduché!
stabilita – kompaktní design s tloušťkou materiálu 0,5 mm
bezkontaktní použití – koš se automaticky otevře a zavře
pohybový senzor – dosah cca 30 cm a LED dioda
flexibilita – pytle na odpadky lze snadno upevnit a vyjmout
mobilita – baterie a praktická držadla
hygiena – snadné čištění díky odolnému plášti z ušlechtilé oceliKvalitní a velmi žádaný výrobek můžete získat nyní tu na webu umístěný v sekci zboží z druhé ruky. Najděte si ještě ostatní produkty z této rubriky za rozumné peníze. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další skvělé zboží od značky Fromm & Starck. Najdete je níže na této stránce.

Tento skvělý produkt B-zboží Bezdotykový odpadkový koš - 50 l - hranatý - kompaktní design značky Fromm & Starck máte možnost získat nyní za výborné peníze! V současnosti za 2 999 Kč.