B-zboží Bezdotykový odpadkový koš – 50 l – galvanizovaná ocel

Bezdotykový odpadkový koš s kapacitou 50 l Odpadkový koš by měl být především hygienický. To je důvod, proč se bezdotykový... více informací »
B-zboží Bezdotykový odpadkový koš - 50 l - galvanizovaná ocel
2 499 Kč
DO OBCHODU »
Bezdotykový odpadkový koš s kapacitou 50 l Odpadkový koš by měl být především hygienický. To je důvod, proč se bezdotykový...

Bezdotykový odpadkový koš s kapacitou 50 l Odpadkový koš by měl být především hygienický. To je důvod, proč se bezdotykový odpadkový koš STAR_BIN_10 otevře, jakmile se k němu přiblížíte, a poté se opět automaticky sám zavře. Jak správně tušíte, při otevírání se ho vůbec nemusíte dotýkat. To je obzvláště hygienické a samozřejmě také pohodlné. Vyhazovat odpadky může být tak jednoduché!
bezkontaktní použití – koš se automaticky otevře a zavře
pohybový senzor – dosah cca 20 cm a LED displej
flexibilita –pytle na odpadky lze snadno upevnit a vyjmout
mobilita – baterie a praktické držadla
hygiena – snadné čištění díky odolnému plášti z galvanizované oceli Tento exkluzivní výrobek B-zboží Bezdotykový odpadkový koš – 50 l – galvanizovaná jde koupit bez problémů tu na stránkách ve známé rubrice zboží z druhé ruky! Pořiďte si ještě jiné výrobky z naší rubriky ve výhodné akci.

Velmi prodávaný produkt B-zboží Bezdotykový odpadkový koš - 50 l - galvanizovaná ocel od výrobce se zárukou kvality Fromm & Starck můžete dostat v naší online nabídce se slevou! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 2 499 Kč.