B-zboží Bezdotykový odpadkový koš – 42 L – vnitřní vedro – uhlíková ocel

Bezdotykový odpadkový koš s kapacitou 42 l Odpadkový koš by měl být především hygienický. To je důvod, proč se bezdotykový... více informací »
B-zboží Bezdotykový odpadkový koš - 42 L - vnitřní vedro - uhlíková ocel
1 899 Kč
DO OBCHODU »
Bezdotykový odpadkový koš s kapacitou 42 l Odpadkový koš by měl být především hygienický. To je důvod, proč se bezdotykový...

Bezdotykový odpadkový koš s kapacitou 42 l Odpadkový koš by měl být především hygienický. To je důvod, proč se bezdotykový odpadkový koš STAR_BIN_25 otevře, jakmile se k němu přiblížíte, a poté se opět automaticky sám zavře. Jak správně tušíte, při otevírání se ho vůbec nemusíte dotýkat. To je obzvláště hygienické a samozřejmě také pohodlné. Vyhazovat odpadky může být tak jednoduché!
bezkontaktní použití – koš se automaticky otevře a zavře
pohybový senzor – dosah cca 30 cm
flexibilita – vnitřní vědro s rukojetí lze snadno vyměnit
mobilita – baterie a kompaktní design
hygiena – snadné čištění díky odolnému plášti z uhlíkové oceli Velmi oblíbený kousek můžete sehnat bez obtíží tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci zboží z druhé ruky! Nyní pořídíte podobné kusy ve zmiňované kategorii z pohodlí domova! V očích zákazníků populární výrobce Fromm & Starck pro své zákazníky prodává top sortiment

Kvalitní a žádaný kus B-zboží Bezdotykový odpadkový koš - 42 L - vnitřní vedro - uhlíková ocel originál od výrobce Fromm & Starck můžete získat právě teď v naší nabídce za výhodné peníze! Teď v akci 1 899 Kč.