B-zboží Bezdotykový odpadkový koš – 30 L – vnitřní koš – ušlechtilá ocel

Bezdotykový odpadkový koš s kapacitou 30 l Odpadkový koš by měl být především hygienický. To je důvod, proč se bezdotykový... více informací »
B-zboží Bezdotykový odpadkový koš - 30 L - vnitřní koš - ušlechtilá ocel
1 699 Kč
DO OBCHODU »
Bezdotykový odpadkový koš s kapacitou 30 l Odpadkový koš by měl být především hygienický. To je důvod, proč se bezdotykový...

Bezdotykový odpadkový koš s kapacitou 30 l Odpadkový koš by měl být především hygienický. To je důvod, proč se bezdotykový odpadkový koš STAR_BIN_18 otevře, jakmile se k němu přiblížíte, a poté se opět automaticky sám zavře. Jak správně tušíte, při otevírání se ho vůbec nemusíte dotýkat. To je obzvláště hygienické a samozřejmě také pohodlné. Vyhazovat odpadky může být tak jednoduché!
bezkontaktní použití – koš se automaticky otevře a zavře
pohybový senzor – dosah cca 30 cm
flexibilita – vnitřní vědro s rukojetí lze snadno vyměnit
mobilita – baterie a kompaktní design
hygiena – snadné čištění díky odolnému plášti z ušlechtilé oceliTento diskontní výrobek B-zboží Bezdotykový odpadkový koš – 30 L – jde pořídit v pohodě tady a teď na našich stránkách v kategorii zboží z druhé ruky! Připravili jsme pro vás vyjímečné produkty z této kategorie za skvělou cenu. Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží od dodavatele Fromm & Starck. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt B-zboží Bezdotykový odpadkový koš - 30 L - vnitřní koš - ušlechtilá ocel od spolehlivé značky Fromm & Starck pohodlně dostanete právě nyní na našich stránkách za rozumné peníze! Teď za akční cenu 1 699 Kč.