B-zboží Bezdotykový odpadkový koš – 30 l – hranatý

Bezdotykový odpadkový koš s kapacitou 30 l Odpadkový koš by měl být především hygienický. To je důvod, proč se bezdotykový... více informací »
B-zboží Bezdotykový odpadkový koš - 30 l - hranatý
2 099 Kč
DO OBCHODU »
Bezdotykový odpadkový koš s kapacitou 30 l Odpadkový koš by měl být především hygienický. To je důvod, proč se bezdotykový...

Bezdotykový odpadkový koš s kapacitou 30 l Odpadkový koš by měl být především hygienický. To je důvod, proč se bezdotykový odpadkový koš STAR_BIN_42 otevře, jakmile se k němu přiblížíte, a poté se opět automaticky sám zavře. Jak správně tušíte, při otevírání se ho vůbec nemusíte dotýkat. To je obzvláště hygienické a samozřejmě také pohodlné. Vyhazovat odpadky může být tak jednoduché!
bezkontaktní použití – koš se automaticky otevře a zavře
pohybový senzor – dosah cca 30 cm a LED dioda
flexibilita – pytle na odpadky lze snadno upevnit a vyjmout
mobilita – baterie a praktická držadla
hygiena – snadné čištění díky odolnému plášti z ušlechtilé oceli Tento skvělý produkt B-zboží Bezdotykový odpadkový koš – 30 l máte možnost najít právě zde na webu v populární sekci zboží z druhé ruky! Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za outletovou cenu. Náš sortiment je široký, mrkněte také na další kvalitní zboží od dodavatele Fromm & Starck. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známá značka Fromm & Starck poskytuje top zboží.

Super produkt B-zboží Bezdotykový odpadkový koš - 30 l - hranatý od spolehlivé značky Fromm & Starck můžete nakoupit v naší nabídce opravdu výhodně! Zrovna nyní za cenu 2 099 Kč.