B-zboží Bazénový žebřík – 4 stupínky – úzký oblouk madla

Bazénový žebřík - 4 stupínky - úzký oblouk madla Bazénové žebříky z potřeb pro zahradu značky Uniprodo umožňují snadné a... více informací »
B-zboží Bazénový žebřík - 4 stupínky - úzký oblouk madla
Značka: Uniprodo
4 199 Kč
DO OBCHODU »
Bazénový žebřík - 4 stupínky - úzký oblouk madla Bazénové žebříky z potřeb pro zahradu značky Uniprodo umožňují snadné a...

Bazénový žebřík – 4 stupínky – úzký oblouk madla Bazénové žebříky z potřeb pro zahradu značky Uniprodo umožňují snadné a bezpečné vstupování do bazénů, stejně jako jejich opouštění. Trvanlivé příslušenství pro bazény vyrobené z lesklé ušlechtilé oceli lze snadno namontovat a je vhodné pro všechny běžné zapuštěné bazény. Další příslušenství naleznete v potřebách pro řemeslníky značky Uniprodo.
bezpečný a pohodlný díky širokým a mimořádně hlubokým stupínkům a neklouzavému povrchu
vzhledem k vysoce kvalitní ušlechtilé oceli se snadno čistí, je nenáročný na údržbu a má dlouhou životnost
vysoce kvalitní materiály a stabilní konstrukci zaručují vysokou zatížitelnost (180 kg)
díky snadné montáží se rychle upevní i demontuje
gumové ochranné krytky dosedajících ploch chrání bazén před poškozením
mnohostranně použitelný díky čistému designu a univerzálnímu tvaru
Výjimečný a žádaný produkt B-zboží Bazénový žebřík – 4 můžete nakoupit bezstarostně tu na stránkách v populární rubrice zboží z druhé ruky! Nyní koupíte ještě jiné produkty z této rubriky snadno online. U zákazníků oblíbený výrobce Uniprodo poskytuje vynikající zboží Nabídka platí do vyprodání zásob!

Tento exkluzivní produkt B-zboží Bazénový žebřík - 4 stupínky - úzký oblouk madla originál od výrobce Uniprodo máte možnost dostat aktuálně na webu ve slevě. Cena již od 4 199 Kč.