B-zboží Barový mixér a napěňovač mléka – dvojitý – 2 x 1 l – 15 000 ot/min

Elegantní dvojitý barový mixér a napěňovač mléka – prostorově úsporný a vysoce efektivní Dvojitý barový mixér a... více informací »
B-zboží Barový mixér a napěňovač mléka - dvojitý - 2 x 1 l - 15 000 ot/min
4 199 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Elegantní dvojitý barový mixér a napěňovač mléka – prostorově úsporný a vysoce efektivní Dvojitý barový mixér a napěňovač mléka RCPMS-160T značky Royal Catering byl navržen speciálně pro profesionální použití v restauracích, kavárnách, barech, klubech, cukrárnách a posilovnách. S výkonem 160 wattů při rychlosti až 15 000 otáček za minutu zvládnete kromě krémových drinků hravě namíchat také ovocné či smetanové nebo dokonce výživné proteinové koktejly. Díky univerzálnímu použití, vysoce kvalitnímu zpracování a praktickému designu je absolutní nutností v každém gastronomickém provozu.
síla – až 15 000 ot/min při 160 W pro přesné a rychlé míchání
preciznost – 2 úrovně rychlosti umožňují lepší řízení procesu
efektivita – 2 x 1 l pro přípravu dvou různých nápojů ve velkém množství
profesionalita – pouzdro z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli bezpečné pro potraviny se ideálně hodí pro použití v gastronomii
univerzálnost – pro lahodné krémové, ovocné nebo výživné proteinové koktejly Kvalitní a žádaný produkt B-zboží Barový mixér a napěňovač mléka – dvojitý – naleznete snadno na stránkách v rubrice zboží z druhé ruky. Prozkoumejte nové výrobky ve zmíněné kategorii za super peníze. To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se také na další kvalitní zboží od výrobce Royal Catering. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka Royal Catering pro své zákazníky nabízí top výrobky.