B-zboží Barový mixér a napěňovač mléka – 1 l – 15 000 ot/min

Elegantní dvojitý barový mixér a napěňovač mléka – prostorově úsporný a vysoce efektivní Barový mixér a napěňovač mléka... více informací »
B-zboží Barový mixér a napěňovač mléka - 1 l - 15 000 ot/min
2 899 Kč
DO OBCHODU »
Elegantní dvojitý barový mixér a napěňovač mléka – prostorově úsporný a vysoce efektivní Barový mixér a napěňovač mléka...

Elegantní dvojitý barový mixér a napěňovač mléka – prostorově úsporný a vysoce efektivní Barový mixér a napěňovač mléka RCPMS-80T značky Royal Catering byl navržen speciálně pro profesionální použití v restauracích, kavárnách, barech, klubech, cukrárnách a posilovnách. S výkonem 80 wattů při rychlosti až 15 000 otáček za minutu zvládnete kromě krémových drinků hravě namíchat také ovocné či smetanové nebo dokonce výživné proteinové koktejly. Díky univerzálnímu použití, vysoce kvalitnímu zpracování a praktickému designu je absolutní nutností v každém gastronomickém provozu.
síla – až 15 000 ot/min při 80 W pro přesné a rychlé míchání
preciznost – 2 úrovně rychlosti umožňují lepší řízení procesu
efektivita – nádoba o objemu 1 litr pro přípravu velkého množství nápojů
profesionalita – pouzdro z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli bezpečné pro potraviny se ideálně hodí pro použití v gastronomii
univerzálnost – pro lahodné krémové, ovocné nebo výživné proteinové koktejlyNový výrobek B-zboží Barový mixér a napěňovač mléka – 1 l – 15 000 ot/min můžete pořídit také tady na webu umístěný v sekci zboží z druhé ruky. Najděte si unikátní produkty z této známé kategorie za příznivou cenu!

Hodně prodávaný produkt B-zboží Barový mixér a napěňovač mléka - 1 l - 15 000 ot/min s osvědčenou značkou Royal Catering jde získat u nás teď ve slevě. Akční cena 2 899 Kč.