Auna V-20 DAB, vertikální stereo systém, bluetooth, NFC, CD, MP3, USB, DAB+ a UKW tuner

V-20 od auny je multifunkční mikrosystém, ideální pro montáž na stěnu díky prostorově úspornému plochému provedení a odnímatelnému stojanu. ... více informací »
Auna V-20 DAB
Značka: Auna
3 599 Kč
DO OBCHODU »
V-20 od auny je multifunkční mikrosystém, ideální pro montáž na stěnu díky prostorově úspornému plochému provedení a odnímatelnému stojanu. ...

V-20 od auny je multifunkční mikrosystém, ideální pro montáž na stěnu díky prostorově úspornému plochému provedení a odnímatelnému stojanu. Nabízí širokou škálu možností přehrávání a formátů, díky kterým můžete do svého každodenního života přidat výkonné zvuky. Kromě možnosti připojit zařízení podporující technologii Bluetooth je zařízení vybaveno také připojením NFC pro intuitivní párování gesty přejetím prstu po snímači NFC. Pod plochou přední stranou se skrývá přehrávač CD, jehož kryt se po stisknutí tlačítka motoricky otevře a umožní vložení CD. Kromě obvyklých navigačních možností nabízí V-20 DAB také další možnosti přehrávání, jako je programovatelné pořadí skladeb, funkce opakování a také náhodné přehrávání. Vertikální stereofonní systém auna V-20 DAB přijímá kromě analogových signálů z frekvenčního pásma FM také digitální stanice DAB+, které podle zkušeností poskytují lepší kvalitu příjmu bez rušivého šumu. Díky portu USB lze přehrávat přenosné zvukové soubory MP3 přímo z paměti USB. Kromě toho lze ke vstupu AUX na zadní straně připojit další audio zařízení, jako jsou smartphony, hudební přehrávače nebo dokonce notebooky. Uložte si oblíbené stanice do paměti rádia a rychle si vychutnejte nové hity v nepřetržité smyčce. Další informace, jako je interpret, název, album, žánr nebo dokonce novinky, lze snadno vyvolat pomocí tlačítka Info. Ti, kdo rádi poslouchají hudbu večer před spaním, využijí nastavitelný časovač pro spánek. Všechny funkce lze také pohodlně ovládat pomocí přiloženého dálkového ovladače.
Tento levný produkt Auna V-20 DAB, vertikální stereo systém, bluetooth, NFC, CD, můžete dostat právě teď tady na našem webu v kategorii hifi systémy s cd, mp3 a usb! Prozkoumejte nové výrobky ze zmíněné rubriky za výhodné peníze. Tato značka Auna dlouhodobě nabízí skvělé produkty Máme toho více, u nás totiž najdete více skvělých produktů značky Auna. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt Auna V-20 DAB, vertikální stereo systém, bluetooth, NFC, CD, MP3, USB, DAB+ a UKW tuner od naší známé značky Auna seženete aktuálně na našich stránkách se slevou! Nyní pořídíte od 3 599 Kč.