Auna TT-Play SE, gramofon, protiprachový kryt, Bluetooth, 33/45/78 otáček za minutu, pitch

Klasika je nejkrásnější. Stylově elegantní gramofon TT-Play SE od společnosti auna oživí vinylové desky svým nenapodobitelným zvukem a z hudby... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Auna
3 599 Kč
DO OBCHODU »
Klasika je nejkrásnější. Stylově elegantní gramofon TT-Play SE od společnosti auna oživí vinylové desky svým nenapodobitelným zvukem a z hudby...

Klasika je nejkrásnější. Stylově elegantní gramofon TT-Play SE od společnosti auna oživí vinylové desky svým nenapodobitelným zvukem a z hudby vám naskočí husí kůže. Gramofon TT-Play SE od společnosti auna, který byl zredukován na to nejnutnější, zaujme jednoduchým ovládáním a moderními komponenty. Jeho tichý řemenový pohon pracuje při 33, 45 nebo 78 otáčkách za minutu a je vhodný pro všechny standardní desky. S funkcí Pitch-Control lze rychlost jízdy zvýšit nebo snížit až o 10 %. Dva stereo reproduktory zaručují požitek z hudby bez dalších zařízení. Pokud vám to nestačí, můžete gramofon bezdrátově připojit k chytrému telefonu, tabletu nebo stereofonnímu systému prostřednictvím Bluetooth a streamovat hudbu. Konektor 3,5 mm jack umožňuje také kabelové přehrávání zvuku z jiných zařízení prostřednictvím gramofonu. K dispozici je samozřejmě také praktický Line-Out pro začlenění TT-Play SE do větší hi-fi sestavy.
Tento unikátní výrobek Auna TT-Play SE, gramofon, protiprachový kryt, Bluetooth, 33/45/78 otáček za lze získat ještě tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci retro gramofony! Mrkněte na skvělé produkty ve zmiňované kategorii za nejnižší cenu. To není všechno, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce totiž najdete další zboží od značky Auna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Auna TT-Play SE, gramofon, protiprachový kryt, Bluetooth, 33/45/78 otáček za minutu, pitch od společnosti Auna získáte právě teď extra výhodně. V akci za 3 599 Kč.