Auna TT-Classic Plus, Gramofon, Kryt proti prachu, Bluetooth, 33/45/78 otáček/minutu

Klasický hudební zážitek pro znalce: stylový, elegantní a s nenapodobitelným zvukem, gramofon auna TT-Classic Chrono vykouzlí z vinylových desek... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Auna
3 899 Kč
DO OBCHODU »
Klasický hudební zážitek pro znalce: stylový, elegantní a s nenapodobitelným zvukem, gramofon auna TT-Classic Chrono vykouzlí z vinylových desek...

Klasický hudební zážitek pro znalce: stylový, elegantní a s nenapodobitelným zvukem, gramofon auna TT-Classic Chrono vykouzlí z vinylových desek skvělý zvuk. Integrované stereofonní reproduktory jsou téměř neviditelné a umožňují vám gramofon začít okamžitě používat. Kromě klasického přehrávání zvuku jehlou vám TT-Classic Chrono z auna nabízí nejmodernější technologie, které rozbuší každé hudební srdce. Záznamy můžete přehrávat ve třech velikostech a třech rychlostech, a dokonce je pomocí funkce nahrávání nahrát do souborů MP3 na spárovanou paměť USB.Zredukovaný na to nejnutnější, gramofon TT-Classic Light od auna zaujme jednoduchým ovládaním a moderními komponentmi. Jeho tichý řemenový pohon pracuje při 33, 45 nebo 78 otáčkách za minutu a je vhodný pro všechny standardní desky. Dva stereo reproduktory zaručují požitek z hudby bez dalších zařízení. Navíc můžete gramofon bezdrátově připojit k dalším reproduktorům nebo zvukovým médiím prostřednictvím technologie Bluetooth. Na zadní straně je také praktický linkový výstup RCA a vstup AUX s 3,5mm konektorem, což umožňuje začlenit TT-Classic Chrono do větší Hi-Fi sestavy.Zde se setkávají klasické desky se streamovanou hudbou: auna TT-Classic Plus Gramofon s Bluetooth vyniká funkcí nahrávání, integrovanými reproduktory a různými možnostmi připojení. Tento velmi oblíbený výrobek Auna TT-Classic Plus, Gramofon, Kryt lze koupit taky tady na našem webu v oblíbené kategorii retro gramofony. Připravili jsme pro vás unikátní produkty z této známé sekce ve výhodné akci. Známá značka Auna dlouhodobě vyrábí kvalitní výrobky. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také další produkty značky Auna. Najdete je níže na této stránce.

Nový kousek Auna TT-Classic Plus, Gramofon, Kryt proti prachu, Bluetooth, 33/45/78 otáček/minutu od známého dodavatele Auna je k dostání již dnes za parádní cenu. Zrovna nyní za cenu 3 899 Kč.