Auna Silver Star Mini Two, internetové rádio DAB+/FM, WiFi, BT, reproduktor TWS

Je čas na kvalitní hudební zážitek! Internetová DAB+/FM rádia Silver Star Mini Two od auna obohatí vaši domácnost o všestranná hudební... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Auna
5 099 Kč
DO OBCHODU »
Je čas na kvalitní hudební zážitek! Internetová DAB+/FM rádia Silver Star Mini Two od auna obohatí vaši domácnost o všestranná hudební...

Je čas na kvalitní hudební zážitek! Internetová DAB+/FM rádia Silver Star Mini Two od auna obohatí vaši domácnost o všestranná hudební zařízení, která kombinují vysoký výkon, multifunkčnost a elegantní design v jednom zařízení.Užijte si den plný nejlepší hudby, zábavy a informací z celého světa. O to se postará internetové rádio , digitální přijímač DAB+ a klasické FM rádio pro místní stanice. Pokud si raději skládáte vlastní hudbu, jednoduše použijte rozhraní Bluetooth 5.0 pro bezdrátové streamování z chytrého telefonu nebo tabletu nebo vložte USB disk se svou sbírkou MP3. Bez ohledu na zvolený režim ovládání přehraje integrovaný reproduktor a volně polohovatelný bezdrátový reproduktor TWS vše s nejlepším synchronizovaným stereofonním zvukem. Stejně nekomplikované je i ovládání. Buď velmi snadno prostřednictvím aplikace nebo dálkového ovládání, nebo přímo na zařízení, kde se na 2,8″ TFT displeji správně zobrazí všechny možnosti.Vizuálně zaujmou rádia auna Silver Star Mini Two svým klasickým dřevěným tělem a stříbrným nebo černým hliníkovým čelním panelem. Jednoduše více zábavy pro oči a uši.
Tento unikátní kus Auna Silver Star Mini Two, internetové rádio DAB+/FM, WiFi, BT, reproduktor TWS naleznete ještě tady u nás v populární kategorii digitální rádia, dab rádia! Nyní si můžete pořídit oblíbené produkty z této známé kategorie za super cenu. To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký! U nás v nabídce totiž najdete další skvělé kousky od dodavatele Auna. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný produkt Auna Silver Star Mini Two, internetové rádio DAB+/FM, WiFi, BT, reproduktor TWS od výrobce se zárukou kvality Auna pořídíte již dnes extra se slevou. Aktuálně v akci od 5 099 Kč.