Auna Poolboy, bleutooth reproduktor, černý, USB, AUX, vodotě

Je jedno, zda jste na pláži, ve vaně nebo během deště v parku, Auna Poolboy Vám umožní přehrávat a bezdrátově streamovat Vaši oblíbenou hudby... více informací »
Auna Poolboy
Značka: Auna
2 399 Kč
DO OBCHODU »
Je jedno, zda jste na pláži, ve vaně nebo během deště v parku, Auna Poolboy Vám umožní přehrávat a bezdrátově streamovat Vaši oblíbenou hudby...

Je jedno, zda jste na pláži, ve vaně nebo během deště v parku, Auna Poolboy Vám umožní přehrávat a bezdrátově streamovat Vaši oblíbenou hudby opravdu kdekoliv.Voda či vlhkost pro tento bluetooth reproduktor totiž neznamenají žádný problém.Pokud se zařízení dostane do kontaktu s vodou, hraje dál, jakoby se nic nedělo.Jeho konstrukce je chráněna gumovým okrajem, který ji navíc izoluje od podložky.Integrované fullrange reproduktory zajišťují dynamický stereo, vestavěný mikrofon umožňuje handsfree telefonování a díky integrované baterii nabíjené pomocí USB portu se reproduktor Auna Poolboy navíc dokáže na několik hodin osvobodit od závislosti na elektrickém proudu. Tento zlevněný produkt jde koupit právě zde tady u nás v oblíbené kategorii bluetooth reproduktory. Nyní najdete ještě podobné produkty ze zmíněné kategorie za báječnou cenu. V očích zákazníků populární značka Auna představuje top produkty. A to je teprve začátek.

Tento velmi oblíbený produkt Auna Poolboy, bleutooth reproduktor, černý, USB, AUX, vodotě od skvělého výrobce Auna je k získání zde nyní skutečně levně! Výhodně za skvělou cenu 2 399 Kč.