Auna MIC-920B, USB MIKROFONNÍ SADA V4, ČERNÁ, KONDENZÁTOROVÝ MIKROFON, MIKROFONNÍ RAMENO, POP FILTR

Rychlá a jednoduchá cesta k domácímu zvukovému studiu: USB mikrofonní sada V4 Auna MIC-920B obsahuje kromě kondenzátorového mikrofonu Auna MIC-920B a... více informací »
Auna MIC-920B
Značka: Auna
2 899 Kč
DO OBCHODU »
Rychlá a jednoduchá cesta k domácímu zvukovému studiu: USB mikrofonní sada V4 Auna MIC-920B obsahuje kromě kondenzátorového mikrofonu Auna MIC-920B a...

Rychlá a jednoduchá cesta k domácímu zvukovému studiu: USB mikrofonní sada V4 Auna MIC-920B obsahuje kromě kondenzátorového mikrofonu Auna MIC-920B a pop filtru i vhodné mikrofonní rameno.Auna MIC-920B je kondenzátorový mikrofon, koncipovaný pro digitální použití. Připojení k PC nebo k notebooku zajišťuje USB kabel a díky Plug & Play je mikrofon ihned připraven k použití. Mikrofon se specializuje na zpěv a řeč a se vzorkovací frekvencí 16 bit / 48 kHz a s vyváženou kardioidní směrovou charakteristikou umožňuje nahrávky v nejlepší zvukové kvalitě, a tím vytváří ideální výchozí materiál pro zvukový mastering v produkci písní, podcastů nebo při moderování vlastního rádio streamu.Přiložený mikrofonní pavouk slouží jako držák mikrofonu Auna MIC-920B. Nylonový potah přitom redukuje rezonanční akustické vibrace a rušivé zvuky v konstrukci. Díky 5/8“ závitu a 3/8″ adaptéru lze pavouka bez námahy namontovat na běžný mikrofonní stojan. Dlouhou životnost i při častém přemisťování zaručuje robustní kovová konstrukce a stabilní ocelový koš. 16mm elektretové mikrofonní pouzdro poskytuje mikrofonu zvláštní ochranu.O obzvláště vysokou kvalitu řečnických nahrávek se postará pop filtr Malone POP-1 s průměrem 16 cm, který odfiltruje nežádoucí šumy. Skládací, jednoduše obsluhovatelný mikrofonní stojan Malone ST-1.2 Vám pomůže rychle a nekomplikovaně připravit mikrofon k použití. Rychle ho sklopíte, vejde se do každé tašky a v několika krocích je opět sestaven. Vše, co k tomu potřebuje, je hrana stolu nebo police, na kterou jej pomocí rychloupínacího šroubu připevníte.Ještě nikdy nebylo tak snadné být součástí moderního světa showbyznysu! Pracujte jako profesionálové – s USB mikrofonní sadou V4 Auna MIC-920B! Povedený produkt Auna MIC-920B, USB MIKROFONNÍ SADA V4, ČERNÁ, KONDENZÁTOROVÝ MIKROFON, MIKROFONNÍ RAMENO, POP FILTR máte možnost dostat nyní tady a teď na našem webu v populární rubrice mikrofonové filtry! Prozkoumejte jiné produkty z naší kategorie za výprodejovou cenu! Oblíbený výrobce Auna vám nabízí top zboží Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce ovšem více kousků od značky Auna. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Auna MIC-920B, USB MIKROFONNÍ SADA V4, ČERNÁ, KONDENZÁTOROVÝ MIKROFON, MIKROFONNÍ RAMENO, POP FILTR od dodavatele zboží Auna můžete pořídit již dnes se slevou! Právě lze objednat jen za 2 899 Kč.