Auna MIC-900WH V1, USB mikrofonní sada, bílý kondenzátorový mikrofon + stolní stativ

Auna MIC900WH představuje mikrofon koncipován pro náročné digitální požadavky. Proto se připojuje USB kabelem přímo k PC nebo notebooku, přičemž... více informací »
Auna MIC-900WH V1
Značka: Auna
1 897 Kč
DO OBCHODU »
Auna MIC900WH představuje mikrofon koncipován pro náročné digitální požadavky. Proto se připojuje USB kabelem přímo k PC nebo notebooku, přičemž...

Auna MIC900WH představuje mikrofon koncipován pro náročné digitální požadavky. Proto se připojuje USB kabelem přímo k PC nebo notebooku, přičemž kompatibilita Plux & Play zajišťuje používání mikrofonu hned po připojení.Mikrofon Auna MIC-900WH se specializuje na zpěv a řeč, se sample rate 16 bit / 48 kHz a vyváženou kardioidní směrovou charakteristikou umožňuje nahrávky v nejlepší zvukové kvalitě, a tím vytváří ideální výchozí materiál pro audio mastering v produkci písní, podcastů nebo moderování vlastního rádio streamu.Přiložený mikrofonní pavouk slouží k držení mikrofonu Auna MIC-900WH. Nylonový potah přitom redukuje rezonanční akustické vibrace a rušivé zvuky, které mohou nastat v konstrukci. Díky 5/8 „závitu a 3/8“ adaptéru lze pavouka bez námahy namontovat na standardní mikrofonní stojan. Stolní stojan v designu stativu je skládací a výškově nastavitelný na optimální nasměrování mikrofonu. Protiskluzové pryžové nopky chrání stoly a pulty před poškrábáním.
Kvalitní a žádaný produkt jde koupit nyní tady a teď na našich stránkách v populární rubrice mikrofonové kabely. Nyní si můžete vybrat oblíbené produkty z této známé rubriky za nejnižší cenu!

Zcela unikátní produkt Auna MIC-900WH V1, USB mikrofonní sada, bílý kondenzátorový mikrofon + stolní stativ od populárního výrobce Auna můžete sehnat nyní ve slevě. Ve skvělé akci za 1 897 Kč.