Auna MIC-900WH-LED V2, USB mikrofonní sada, bílý kondenzátorový mikrofon + pop-filter + stolní stativ

Auna MIC900WH-LED představuje mikrofon koncipován pro náročné digitální požadavky. Proto se připojuje USB kabelem přímo k PC nebo notebooku,... více informací »
Auna MIC-900WH-LED V2
Značka: Auna
2 496 Kč
DO OBCHODU »
Auna MIC900WH-LED představuje mikrofon koncipován pro náročné digitální požadavky. Proto se připojuje USB kabelem přímo k PC nebo notebooku,...

Auna MIC900WH-LED představuje mikrofon koncipován pro náročné digitální požadavky. Proto se připojuje USB kabelem přímo k PC nebo notebooku, přičemž kompatibilita Plux & Play zajišťuje používání mikrofonu hned po připojení. Mikrofon Auna MIC-900WH-LED se specializuje na zpěv a řeč, se sample rate 16 bit / 48 kHz a vyváženou kardioidní směrovou charakteristikou umožňuje nahrávky v nejlepší zvukové kvalitě, a tím vytváří ideální výchozí materiál pro audio mastering v produkci písní, podcastů nebo moderování vlastního rádio streamu. Přiložený mikrofonní pavouk slouží k držení mikrofonu Auna MIC-900WH-LED. Nylonový potah přitom redukuje rezonanční akustické vibrace a rušivé zvuky, které mohou nastat v konstrukci. Díky 5/8 „závitu a 3/8“ adaptéru lze pavouka bez námahy namontovat na standardní mikrofonní stojan. Stolní stojan v designu stativu je skládací a výškově nastavitelný na optimální nasměrování mikrofonu. Protiskluzové pryžové nopky chrání stoly a pulty před poškrábáním. Pop-filtr POP-1 se připevňuje přímo na stativ jednou šroubovou svorkou, 35 cm sklopný krk zabezpečuje optimální nasměrování filtru. Filtr slouží k redukci explozivních hlásek a šumů. Dvouvrstvý nylonový potah s velkými otvory zároveň brání ztrátě kvality zvuku.Oblíbený a kvalitní kus Auna MIC-900WH-LED V2, USB mikrofonní sada, můžete pořídit taky na stránkách v populární kategorii mikrofonové filtry! Nyní můžete najít akční produkty ve zmiňované kategorii za báječnou cenu! U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další kvalitní kousky od značky Auna. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný výrobek Auna MIC-900WH-LED V2, USB mikrofonní sada, bílý kondenzátorový mikrofon + pop-filter + stolní stativ od výrobce se skvělou pověstí Auna jednoduše můžete získat zrovna opravdu levně! Na našich stránkách za 2 496 Kč.