Auna MIC-900WH-LED V1, USB mikrofonní sada, bílý kondenzátorový mikrofon + stolní stativ

Auna MIC900WH -LED představuje mikrofon koncipován pro náročné digitální požadavky. Proto se připojuje USB kabelem přímo k PC nebo notebooku,... více informací »
Auna MIC-900WH-LED V1
Značka: Auna
1 997 Kč
DO OBCHODU »
Auna MIC900WH -LED představuje mikrofon koncipován pro náročné digitální požadavky. Proto se připojuje USB kabelem přímo k PC nebo notebooku,...

Auna MIC900WH -LED představuje mikrofon koncipován pro náročné digitální požadavky. Proto se připojuje USB kabelem přímo k PC nebo notebooku, přičemž kompatibilita Plux & Play zajišťuje používání mikrofonu hned po připojení.Mikrofon Auna MIC-900WH -LED se specializuje na zpěv a řeč, se sample rate 16 bit / 48 kHz a vyváženou kardioidní směrovou charakteristikou umožňuje nahrávky v nejlepší zvukové kvalitě, a tím vytváří ideální výchozí materiál pro audio mastering v produkci písní, podcastů nebo moderování vlastního rádio streamu.Přiložený mikrofonní pavouk slouží k držení mikrofonu Auna MIC-900WH -LED. Nylonový potah přitom redukuje rezonanční akustické vibrace a rušivé zvuky, které mohou nastat v konstrukci. Díky 5/8 „závitu a 3/8“ adaptéru lze pavouka bez námahy namontovat na standardní mikrofonní stojan. Stolní stojan v designu stativu je skládací a výškově nastavitelný na optimální nasměrování mikrofonu. Protiskluzové pryžové nopky chrání stoly a pulty před poškrábáním.
Diskontní výrobek Auna MIC-900WH-LED V1, USB mikrofonní jde sehnat již dnes tady na stránkách umístěný v sekci stojany na mikrofony! Nyní najdete ještě jiné výrobky z této oblíbené kategorie za zcela nejnižší cenu. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce další prověřené kousky od dodavatele Auna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Auna dlouhodobě vyrábí vynikající sortiment.

Tento kvalitní produkt Auna MIC-900WH-LED V1, USB mikrofonní sada, bílý kondenzátorový mikrofon + stolní stativ od naší známé značky Auna je k sehnání právě teď u nás opravdu výhodně. Stojí teď u nás 1 997 Kč.