Auna MIC-900WH-LED, USB MIKROFONNÍ SADA V4, BÍLÁ kondenzátorové mikrofony, POP FILTER, mikrofonní rameno, LED

Auna MIC-900WH-LED je kondenzátorový mikrofon, koncipovaný pro digitální použití. Připojení k PC nebo k notebooku zajišťuje USB kabel a díky Plug &... více informací »
Auna MIC-900WH-LED
Značka: Auna
2 599 Kč
DO OBCHODU »
Auna MIC-900WH-LED je kondenzátorový mikrofon, koncipovaný pro digitální použití. Připojení k PC nebo k notebooku zajišťuje USB kabel a díky Plug &...

Auna MIC-900WH-LED je kondenzátorový mikrofon, koncipovaný pro digitální použití. Připojení k PC nebo k notebooku zajišťuje USB kabel a díky Plug & Play je mikrofon ihned připraven k použití. Mikrofon se specializuje na zpěv a řeč a se vzorkovací frekvencí 16 bit / 48 kHz a s vyváženou kardioidní směrovou charakteristikou umožňuje nahrávky v nejlepší zvukové kvalitě, a tím vytváří ideální výchozí materiál pro zvukový mastering v produkci písní, podcastů nebo při moderování vlastního rádio streamu.Přiložený mikrofonní pavouk slouží jako držák mikrofonu Auna MIC-900WH-LED. Nylonový potah přitom redukuje rezonanční akustické vibrace a rušivé zvuky v konstrukci. Díky 5/8 “ závitu a 3/8 „adaptéru lze pavouka bez námahy namontovat na běžný mikrofonní stojan. Dlouhou životnost i při častém přemisťování zaručuje robustní kovová konstrukce a stabilní ocelový koš. 16 mm elektretový mikrofonní kapsle poskytuje mikrofonu zvláštní ochranu.O obzvláště vysokou kvalitu řečnických nahrávek se postará pop filtr Malone POP-1 s průměrem 16 cm, který odfiltruje nežádoucí šumy.Skládací, jednoduše obsluhovatelný mikrofonní stojan Malone ST-1.2 Vám pomůže rychle a nekomplikovaně připravit mikrofon k použití. Rychle ho sklopíte, vejde se do každé tašky a v několika krocích je opět sestaven. Vše, co k tomu potřebuje, je hrana stolu nebo police, na kterou jej pomocí rychloupínacího šroubu připevníte.Ještě nikdy nebylo tak snadné být součástí moderního světa showbyznysu! Pracujte jako profesionálové – s USB mikrofonní sadou V4 ​​Auna MIC-900WH-LED!
Tento vynikající produkt Auna MIC-900WH-LED, USB MIKROFONNÍ SADA V4, BÍLÁ kondenzátorové lze pořídit nyní tady na našich stránkách v sekci stojany na mikrofony. Nyní si můžete vybrat akční zboží ve zmíněné rubrice za extra cenu. Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás také další kousky od značky Auna. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka Auna dlouhodobě nabízí top sortiment. A to ještě není vše!

Kvalitní a levný kousek Auna MIC-900WH-LED, USB MIKROFONNÍ SADA V4, BÍLÁ kondenzátorové mikrofony, POP FILTER, mikrofonní rameno, LED od společnosti s dlouholetou tradicí Auna lze nakoupit na našich stránkách za outletovou cenu! Právě lze objednat jen za 2 599 Kč.