Auna MIC-900S V1, USB mikrofonní sada, stříbrný kondenzátorový mikrofon + stolní stativ

Auna MIC900S představuje mikrofon koncipován pro náročné digitální požadavky. Proto se připojuje USB kabelem přímo k PC nebo notebooku, přičemž... více informací »
Auna MIC-900S V1
Značka: Auna
2 297 Kč
DO OBCHODU »
Auna MIC900S představuje mikrofon koncipován pro náročné digitální požadavky. Proto se připojuje USB kabelem přímo k PC nebo notebooku, přičemž...

Auna MIC900S představuje mikrofon koncipován pro náročné digitální požadavky. Proto se připojuje USB kabelem přímo k PC nebo notebooku, přičemž kompatibilita Plux & Play zajišťuje používání mikrofonu hned po připojení. Mikrofon Auna MIC-900S se specializuje na zpěv a řeč, se sample rate 16 bit / 48 kHz a vyváženou kardioidní směrovou charakteristikou umožňuje nahrávky v nejlepší zvukové kvalitě, a tím vytváří ideální výchozí materiál pro audio mastering v produkci písní, podcastů nebo moderování vlastního rádio streamu. Přiložený mikrofonní pavouk slouží k držení mikrofonu Auna MIC-900S. Nylonový potah přitom redukuje rezonanční akustické vibrace a rušivé zvuky, které mohou nastat v konstrukci. Díky 5/8 „závitu a 3/8“ adaptéru lze pavouka bez námahy namontovat na standardní mikrofonní stojan. Stolní stojan v designu stativu je skládací a výškově nastavitelný na optimální nasměrování mikrofonu. Protiskluzové pryžové nopky chrání stoly a pulty před poškrábáním.
Ve slevě produkt Auna MIC-900S V1, USB mikrofonní dostanete bezstarostně tady na našich stránkách zařazený v rubrice kondenzátorové sety. Získejte vyjímečné produkty z této kategorie v bezva akci! U zákazníků oblíbený výrobce Auna dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní výrobky Naše nabídka je široká, podívejte se taky na další skvělé produkty značky Auna. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní výrobek Auna MIC-900S V1, USB mikrofonní sada, stříbrný kondenzátorový mikrofon + stolní stativ od známé společnosti Auna máte možnost dostat na našich stránkách teď ve výhodné akci. Cena od 2 297 Kč.