Auna MIC-900S-LED V2, USB mikrofonní sada, stříbrný kondenzátorový mikrofon + pop-filter + stolní stativ

Auna MIC900S-LED představuje mikrofon koncipován pro náročné digitální požadavky. Proto se připojuje USB kabelem přímo k PC nebo notebooku,... více informací »
Auna MIC-900S-LED V2
Značka: Auna
2 796 Kč
DO OBCHODU »
Auna MIC900S-LED představuje mikrofon koncipován pro náročné digitální požadavky. Proto se připojuje USB kabelem přímo k PC nebo notebooku,...

Auna MIC900S-LED představuje mikrofon koncipován pro náročné digitální požadavky. Proto se připojuje USB kabelem přímo k PC nebo notebooku, přičemž kompatibilita Plux & Play zajišťuje používání mikrofonu hned po připojení.Mikrofon Auna MIC-900S-LED se specializuje na zpěv a řeč, se sample rate 16 bit / 48 kHz a vyváženou kardioidní směrovou charakteristikou umožňuje nahrávky v nejlepší zvukové kvalitě, a tím vytváří ideální výchozí materiál pro audio mastering v produkci písní, podcastů nebo moderování vlastního rádio streamu.Přiložený mikrofonní pavouk slouží k držení mikrofonu Auna MIC-900S-LED. Nylonový potah přitom redukuje rezonanční akustické vibrace a rušivé zvuky, které mohou nastat v konstrukci. Díky 5/8 „závitu a 3/8“ adaptéru lze pavouka bez námahy namontovat na standardní mikrofonní stojan. Stolní stojan v designu stativu je skládací a výškově nastavitelný na optimální nasměrování mikrofonu. Protiskluzové pryžové nopky chrání stoly a pulty před poškrábáním.Pop-filtr POP-1 se připevňuje přímo na stativ jednou šroubovou svorkou, 35 cm sklopný krk zabezpečuje optimální nasměrování filtru. Filtr slouží k redukci explozivních hlásek a šumů. Dvouvrstvý nylonový potah s velkými otvory zároveň brání ztrátě kvality zvuku. Výjimečný a žádaný produkt lze sehnat prostě tu na našich stránkách zařazený v rubrice kondenzátorové sety. Nyní si můžete koupit unikátní produkty ve zmiňované kategorii za výhodné peníze. Významný dodavatel Auna představuje velmi kvalitní sortiment. Přesvědčte se sami. To ale není všechno, u nás nabízíme více! Máme v nabídce však také další skvělé zboží od značky Auna. Najdete je níže na této stránce.

Tento oblíbený produkt Auna MIC-900S-LED V2, USB mikrofonní sada, stříbrný kondenzátorový mikrofon + pop-filter + stolní stativ od značky s dlouholetou tradicí Auna můžete najít momentálně na našich stránkách za super cenu. Zrovna teď v akci za 2 796 Kč.