Auna MIC-900S-LED V1, USB mikrofonní sada, stříbrný kondenzátorový mikrofon + stolní stativ

Auna MIC900S -LED představuje mikrofon koncipován pro náročné digitální požadavky. Proto se připojuje USB kabelem přímo k PC nebo notebooku,... více informací »
Auna MIC-900S-LED V1
Značka: Auna
2 299 Kč
DO OBCHODU »
Auna MIC900S -LED představuje mikrofon koncipován pro náročné digitální požadavky. Proto se připojuje USB kabelem přímo k PC nebo notebooku,...

Auna MIC900S -LED představuje mikrofon koncipován pro náročné digitální požadavky. Proto se připojuje USB kabelem přímo k PC nebo notebooku, přičemž kompatibilita Plux & Play zajišťuje používání mikrofonu hned po připojení.Mikrofon Auna MIC-900S -LED se specializuje na zpěv a řeč, se sample rate 16 bit / 48 kHz a vyváženou kardioidní směrovou charakteristikou umožňuje nahrávky v nejlepší zvukové kvalitě, a tím vytváří ideální výchozí materiál pro audio mastering v produkci písní, podcastů nebo moderování vlastního rádio streamu.Přiložený mikrofonní pavouk slouží k držení mikrofonu Auna MIC-900S -LED. Nylonový potah přitom redukuje rezonanční akustické vibrace a rušivé zvuky, které mohou nastat v konstrukci. Díky 5/8 „závitu a 3/8“ adaptéru lze pavouka bez námahy namontovat na standardní mikrofonní stojan. Stolní stojan v designu stativu je skládací a výškově nastavitelný na optimální nasměrování mikrofonu. Protiskluzové pryžové nopky chrání stoly a pulty před poškrábáním.
Unikátní produkt Auna MIC-900S-LED V1, USB mikrofonní sada, stříbrný kondenzátorový mikrofon + stolní stativ lze získat již dnes na našem webu ve známé rubrice kondenzátorové sety. Připravili jsme vyjímečné produkty ze zmíněné sekce za příznivou cenu.

Tento kvalitní a levný produkt Auna MIC-900S-LED V1, USB mikrofonní sada, stříbrný kondenzátorový mikrofon + stolní stativ od dodavatele kvalitních produktů Auna je dostupný nyní extra se slevou! V akci za cenu 2 299 Kč.